COCA-COLA, KITKAT. PRINGLES

Незвичний смак: чипси зі смаком огірка та KitKat із сакурою

Ви могли бачити звичні продукти із незвичним смаком на просторах інтернету або у подарунках від закордонних товаришів. Смакові уподобання друзів з-за кордону можуть різнитися від ваших, адже те, що для нас здається химерним, для японців – це абсолютна норма та навпаки. Дізнаємося, які цікаві смаки існують у відомих брендів, а також про те, як їх створювали.

LAY’S

Бренд завжди експериментує зі смаковими нотками, тому постійно демонструє реципієнтам нові варіанти подання чипсів. В Україні – лише звичні солоні снеки, але бренд створив і солодкі: з ківі, чорницею, манго, лічі та сливою. Є ще й пікантні – з перцем, лаймом, лимоном та лаймом. А ще вони не припиняють дивувати й «овочевими» смаками: чері, огірок чи капуста. А для шанувальників японської кухні – чипси зі смаком сакури або зеленого чаю.

LAY’S капучіно
LAY’S огірок
LAY’S капуста
LAY’S курка і вафля
LAY’S персик манго

COCA-COLA

Щорічно в компанії вигадують близько 300 нових смаків! Їх вигадують у Центрах досліджень і розробки Coca-Cola. Усі розробки розглядають з погляду смакових характеристик, локальних уподобань аудиторії, доречності того чи іншого продукту на ринку тощо. Звісно, навіть після клопітких аналітичних розрахунків у компанії були провали, а нові продукти не припадали до душі авдиторії. Дивні смаки представлені у Новій Зеландії – з малиною та цитрусом, у Боснії і Герцеговині є Coca-Сola Blāk (зі смаком кави), Coca-cola M5, французи можуть насолодитися Coca-cola Light Sango (зі смаком кривавого апельсина), а англійці – Coca-Сola Orange (з апельсином).

COCA-COLA зелена
COCA-COLA кава
COCA-COLA апельсин
COCA-COLA frozen
COCA-COLA Sango

KITKAT

За весь час існування бренду KitKat розробники випустили приблизно 300 видів батончика. Уже в перший рік розробок у KitKat з’явилося різноманіття смаків. Ще у 2003 році з’явилися батончики зі смаком полуниці та вершків, маракуї, манго та лісових ягід. До зимових свят виникли спеціальні смаки – «різдвяний пудинг» і «тірамісу з вином та сиром маскарпоне». Випускали також батончики «карамель» і звичайний «тірамісу». Серед цікавих смаків KitKat у Японії: смак сакури, зеленого чаю, васабі, запеченого батату, червоної квасолі, смаженої кукурудзи, кока коли та содової з лимоном. У Японії батончик KitKat шанують по-особливому. Його часто використовують у ролі подарунка або символа отримання високої оцінки на іспитах. А все тому, що назва KITKAT схожа на японський вираз KITTO KATSU («Ви точно виграєте»).

KITKAT
KITKAT сакура
KITKAT каштан
KITKAT шампанське
KITKAT батат

SCHWEPPES

Цей напій знайомий нам як тонік, який, зазвичай, змішують з джином для отримання коктейлю. У супермаркетах України можна знайти класичний гіркуватий «Швепс» і варіант напою з лимоном. Є шанс спробувати такі смаки в інших країнах: ожина і ваніль, томатний мікс, імбирне пиво і таємничий «Schweppes Russchian», який повинен ідеально поєднуватися з горілкою.

SCHWEPPES вишня
SCHWEPPES bitter lemon
SCHWEPPES Russchian
SCHWEPPES томат
SCHWEPPES цитрус

PEPSI

Виявляється, існує набагато більше різновидів цієї газованої води, ніж ми могли собі уявити. Наприклад, в Японії існує огірковий напій – Pepsi Ice Cucumber і Pepsi Blue Hawaii з ананасово-помаранчевим смаком. Також покликаний дивувати нас і Pepsi Baobab з приємним карамельним посмаком плодів баобаба. Особливої ​​популярності так і не здобув Pepsi Shiso з екстрактами трави перилли. За кольором цей вид газованої нагадує знайомий усім «Тархун». У Франції виходив Pepsi Mont Blanc зі смаком каштана і полуничний Pepsi Pink.

PEPSI огірок
PEPSI Mont Blanc
PEPSI pink
PEPSI зелений
Pepsi Blue Hawaii

M&M'S

Якщо ви думали, що знаєте все про Жовтого і Червоного? Ми звикли лише до арахісу та шоколаду, але існують і такі наповнювачі улюбленого драже: молочний шоколад, темний шоколад, повітряний рис, м’ятний шоколад, арахіс, мигдаль, кокос, дика вишня та арахісове масло.

M&M'S мигдаль
M&M'S арахісова паста
M&M'S вишня
M&M'S м'ята
M&M'S кокос
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР