ПАНАКОТА

Низькокалорійні солодощі, які можна куштувати навіть на дієті

Маємо гарні новини для ласунів, які не уявляють і дня без корисного перекусу. Щоб вести здоровий спосіб життя, вам непотрібно відмовлятися від усіх солодощів. Просто забуваємо про шкідливі смаколики, зокрема про цукерки, тістечка та запаковане печиво, а вводимо до свого раціону солодкі корисні продукти: фрукти, горіхи й чорний шоколад.

Саме такі низькокалорійні солодощі погасять ваше бажання до солодкого і підтримають вас під час зниження ваги. Надавши перевагу корисним солодощам, енергії стане більше, ви не витрачатимете її на перероблення «шкідливих» продуктів, шкіра очиститься, а самопочуття стане набагато ліпшим. Низькокалорійні смаколики, які точно потраплять у ваше серце, – у нашому матеріалі.

ЯГОДИ ТА ФРУКТИ

Насичені клітковиною, мінералами та вітамінами, володіють антиоксидантними і протизапальними властивостями. Наприклад, у 100 г полуниці – 46 ккал.

ЯГОДИ, ФРУКТИ

ПАСТИЛА, ЗЕФІР ТА МАРШМЕЛОУ

Маршмелоу та пастила – низькокалорійні смаколики. Маршмелоу готують на пектині, а в пастилу взагалі можуть не додавати цукор, або фрукти. Водночас пастила сповнена каскадом вітамінів. У маршмелоу – 318 ккал, а в пастилі – 64 ккал.

ПАСТИЛА, ЗЕФІР, МАРШМЕЛОУ

СУХОФРУКТИ

Це відмінне джерело білків, вітамінів, мінералів та харчових волокон. А ще ідеальний замінник калорійних солодощів. Сухі фрукти – одна з найкорисніших закусок. У фініках – 282 ккал, а в куразі – 241 ккал.

СУХОФРУКТИ

МЕД

Мед містить цукор, але їсти його ми можемо небагато. Мед насичений амінокислотами і вітамінами. У 100 г меду – 304 ккал.

МЕД

ЙОГУРТ

У ньому багато кальцію, він заспокоює травлення, особливо якщо це біойогурт. Не піддавайтеся впливу етикеток, просто оберіть простий сорт з низьким вмістом жиру та додайте свої фрукти та горіхи – тоді ви зможете контролювати калорійність. Зазвичай у класичному йогурті 240 ккал.

ЙОГУРТ

ЖЕЛЕЙНІ ЦУКЕРКИ АБО МАРМЕЛАД

Потрібно обирати мармелад і желейні цукерки, які створюють винятково на пектині. Вони не дуже солодкі, не містять глютену. Обирайте натуральний мармелад з ягід, яблук та груш. Мармелад містить 246 ккал.

ЖЕЛЕЙНІ ЦУКЕРКИ, МАРМЕЛАД

КАРАМЕЛЬ БЕЗ ЦУКРУ

Низькокалорійні цукерки – карамельні без цукру. Вони швидко долають бажання з’їсти щось солоденьке. У 100 г карамелі без цукру – 60 ккал.

КАРАМЕЛЬ БЕЗ ЦУКРУ

ЧОРНИЙ ШОКОЛАД

Він стимулює роботу мізків,  а також сприяє підкріпленню судин. Калорійність – 95 ккал.

ШОКОЛАД

ВАРЕННЯ ТА ДЖЕМИ

Перша перевага джему полягає у тому, що споживання замість масла або маргарину в тостах – великий крок вперед у здоровому харчуванні. Він насичений антиоксидантами, амінокислотами, мінералами та вітамінами.

ВАРЕННЯ, ДЖЕМ
Коментарі
  • Dion Sakai

    REPLY

    i like this wonderful post

    19.12.2020
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР