книги

5 книг, з якими приємно починати свій день

Стакан теплої води, зарядка, ароматна кава та улюблена книга. Правильний та приємний початок дня – це справжній ритуал. Якщо ви у книжковому клубі любителів почитати вранці, пропонуємо вам підбірку книг, які точно варті вашої уваги.

САРА ЕДДІСОН АЛЛЕН «САДОВІ ЧАРИ»

Жінки сімейства Вейверлі мають надзвичайні таланти. Настільки надзвичайні, що їм заздрять усі місцеві мешканці. А ще в їхньому саду серед інших рослин є яблуня, яка впливає на долі людей, що скуштують її плоди. Сестри Вейверлі Клер і Сідні дуже різні,  та є й дещо, що їх об’єднує. Вони повинні будуть зцілити рани минулого, щоб знайти шлях до майбутнього і людей, які їх люблять. Чарівна романтична історія з напруженим  драматичним сюжетом, сповнений магічного реалізму й аромату квітів.

САРА ЕДДІСОН АЛЛЕН «САДОВІ ЧАРИ»

ДЖЕННІФЕР ВАЙНЕР «ДОБРЕ В ЛІЖКУ»

Кенні – щаслива й успішна жінка, яка має прекрасну роботу, друзів і відданого пса. Незважаючи на пишні форми тіла, вона має вигляд впевненої в собі леді. Але одного разу Кенні бачить у журналі статтю про любов до великої жінки, написану її колишнім бойфрендом Брюсом, і життя її несподівано змінюється. Вона розчаровується в коханцеві, вирішує схуднути, шукає творчої реалізації й нарешті розуміє, що всі її страхи були марні.

ДЖЕННІФЕР ВАЙНЕР «ДОБРЕ В ЛІЖКУ»

САЯКА МУРАТА «ДІВЧИНА З КРАМНИЧКИ»

Змалку Кейко вважали дивакуватою, зануреною у власні мрії. Батьки боялися, що реальний світ рано чи пізно її просто виштовхне. А потім Кейко влаштувалася до комбіні – «крамнички за рогом». І нарешті була щаслива. От тільки молодша сестра, подруги та навіть деякі співробітники мали на це інший погляд. Як може бути щасливою тридцятишестирічна самотня жінка, весь час віддаючи роботі? Кейко щиро  не тямить, як поводитися в цьому світі. І коли в її житті з’являється він, усі полегшено  зітхають. Бо тепер Кейко нарешті стане «нормальною». Її вибір простий: жити для інших або для самої себе.

САЯКА МУРАТА «ДІВЧИНА З КРАМНИЧКИ»

ГРЕМ СІМСОН «ЕФЕКТ РОЗІ»

Дон Тіллман – успішний учений-генетик, який завжди дослухався до логіки й уникав будь-яких несподіванок. Навіть у пошуках супутниці життя він застосовував науковий підхід із чіткими вимогами, аж поки не зустрів примхливу й спонтанну Розі Джармен. Тепер Дон і Розі – щасливе подружжя, що мешкає в Нью-Йорку. І все було добре, доки його кохана не повідомила, що вагітна. Учений і гадки не має, що таке батьківство, а коли досліджує це питання – втрапляє у халепу із законом, яку приховує від дружини.  На пару чекає багато випробувань і переживань, а також перевірка шлюбу на міцність, що може докорінно змінити героїв.

ГРЕМ СІМСОН «ЕФЕКТ РОЗІ»

КЕЛЛІ ГАРМС «ЗАПІЗНІЛЕ ЖИТТЯ ЕМІ БАЙЛЕР»

Книжка – номінант Goodreads Choice Award – 2019

Затуркана роботою та щоденними клопотами мати-одиначка Емі нарешті має можливість перепочити: колишній чоловік, який несподівано повертається в її життя після трирічної розлуки, пропонує подбати про дітей. Жінка пристає на пропозицію та їде з провінційної Пенсильванії до Нью-Йорка – міста, яке ніколи не спить. Попереду на неї чекає ціле літо без мамських справ і переживань. Емі змінює імідж, відвідує мистецькі заходи, ходить на побачення й урешті знайомиться з Деніелом. Нове кохання вже стукає у двері, та чи захоче жінка змінити все назавжди, чи повернеться до звичного життя?

Келлі Гармс – сучасна американська письменниця, авторка бестселерів за версіями USA Today, Amazon Charts та The Washington Post. Її роман «Запізніле життя Емі Байлер» став фіналістом Women’s Fiction Writers Association Star Award. До того як узятися до письменництва, Келлі працювала редакторкою та літературною агенткою у видавництві HarperCollins.

КЕЛЛІ ГАРМС «ЗАПІЗНІЛЕ ЖИТТЯ ЕМІ БАЙЛЕР»
Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР