топ 5 фільмів

5 небанальних фільмів, які повинна подивитись кожна жінка

Ми склали список найкращих фільмів про жінок, в яких головні героїні шукають себе, діляться своїми переживаннями на шляху до щастя. У цих кінострічках кожна знайде для себе відповіді на питання, які постають перед усіма жінками.

«ЇСТИ, МОЛИТИСЯ, КОХАТИ» (2010)

«ЇСТИ, МОЛИТИСЯ, КОХАТИ» (2010)

Фільм заснований на автобіографічній книзі письменниці Елізабет Гілберт з Джулією Робертс у головній ролі. Героїня розуміє, що живе зовсім не тим життям, яке хотіла. В один день вона вирішує розлучитися з чоловіком і відправляється в подорож світом, щоб знайти внутрішній баланс. Так, в Італії Елізабет пізнає радості життя, Індія допомагає знайти віру, а Індонезія – знайти гармонію. Фільм наповнений красивими пейзажами Нью-Йорка, Неаполя, Патауді таБалі. Він зібрав рекордну суму в прокаті – 204,6 мільйона доларів (бюджет фільму склав 60 мільйонів доларів).

«МИЛА ФРЕНСІС» (2013)

«МИЛА ФРЕНСІС» (2013)

У центрі картини зоброжено життя 27-річної безтурботної оптимістки Френсіс, яка виїхала з Каліфорнії підкорювати Нью-Йорк. Вона танцює в одній з балетних труп і веде богемний спосіб життя, намагаючись розібратися зі своїми планами на майбутнє і зрозуміти, що таке бути дорослою. Головна героїня вчиться вірити самій собі та своїм мріям. Фільм наповнений іронічними цитатами в дусі Бріджит Джонс, а також філософськими міркуваннями про жіночу дружбу. Картина отримала вкрай високі оцінки кінокритиків, які назвали режисера кінострічки, Ноя Баумбаха, новим Вуді Алленом. Виконавиця головної ролі Грета Гервіг висувалася за цю акторську роботу на премію «Золотий Глобус».

«ДЖОЙ» (2016)

«ДЖОЙ» (2016)

В основі сюжету фільму лежить реальна історія Джой Мангано – матері-одиначки з Лонг-Айленда. Перед тим як героїня заснувала бізнес-імперію продукції з догляду за будинком, вона пройшла важкий шлях внутрішнього становлення та заперечення. Зворушливий фільм багатий на відверті внутрішні монологи Джой, які в підсумку допомогли їй впоратися з усіма труднощами та змінити своє життя. Дженніфер Лоуренс, яка зіграла в картині головну роль, стала володаркою «Золотого Глобуса», а також була номінована на «Оскар».

«ДИКА» (2014)

«ДИКА» (2014)

Фільм з Різ Уізерспун в головній ролі заснований на автобіографічній книзі письменниці Шеріл Стрейд і екранізований Жаном-Марком Валле («Велика маленька брехня»). Картина розповідає про дівчину, чиє життя зайшла в глухий кут: вона розлучилася з чоловіком і переживала втрату мами. Щоб розібратися з депресією і зрозуміти саму себе, вона зібрала величезний рюкзак і вирушила одна в пішу подорож одним із найважчих, але мальовничих маршрутів Америки. Під час свого походу, який тривав кілька тижнів, вона змогла знайти себе і зрозуміти, що ж їй потрібно для щастя.

«ДЖУЛІ І ДЖУЛІЯ: ГОТУЄМО ЩАСТЯ ЗА РЕЦЕПТОМ» (2009)

ДЖУЛІ І ДЖУЛІЯ

Кінострічка з Меріл Стріп в одній з головних ролей розповідає про кризу, яку переживає більшість жінок в 30 років. Офісний працівник Джулі вирішує, що їй необхідно змінити своє життя, але вона не розуміє, куди їй рухатися далі. Щоб позбутись внутрішньої фрустрації,  Джулі вирішує приготувати протягом року всі рецепти з книги американського шеф-кухаря Джулії Чайлд (Меріл Стріп). Паралельно з її життям у фільмі описується доля Чайлд, яка разом зі своїм чоловіком-дипломатом переїхала в Париж і шукає себе, поки чоловік зайнятий роботою. Головна героїня фільму нагадує про те, що іноді пошук самої себе може затягнутися на роки, але це варто того. За роль культового американського кулінара Меріл Стріп стала володаркою «Золотого Глобуса».

Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР