6 ідей для модної та затишної кухні

З настанням холодів і через пандемію ми все більше часу проводимо вдома. Кухня стає для нас головним місцем в оселі: і офісом, де ми влаштовуємо робочі ZOOM-зустрічі, і місцем для романтичної вечері та веселих дружніх посиденьок. Space підготував шпаргалку для того, щоб освіжити свою кухню цього сезону.

ТЕКСТИЛЬ

Текстиль – найпростіший спосіб освіжити інтер’єр. У тренді – скатертини й доріжки для кухонного столу з квітчастими принтами, геометричним візерунком, сміливі яскраві кольори й фактурні тканини.

СЕРВУВАННЯ

Сервування відіграє неочевидну, але таку важливу роль у житті родини – об’єднує нас з близькими людьми. Тому сміливо використовуйте поєднання різних матеріалів в одному виробів та незвичних форм. Важливо обрати одну базову форму в улюбленого бренду й доповнювати її виробами такої ж форми, але з різним декором.

ПОСУД З КВІТКОВИМ ПРИНТОМ

Якщо ви стежите за тенденціями в інтер’єрі, то знаєте, що квітковий принт теж часто входить у моду, як і виходить з неї. Але насправді квіти в домашньому оздобленні давно стали класикою. І якщо з ними не переборщити, то такий посуд розфарбує вашу кухню яскравими барвами й покаже гостям, що ви сміливі, стежите за трендами й не боїтеся експериментувати.

НЕ БІЙТЕСЯ ДЕКОРУ

Якщо ваша кухня оформлена в мінімалістичному стилі і вам періодично здається, що вона нудна, то урізноманітнити її допоможе декор. Композиція зі страв і тарілок на стіні, світлини в ефектних рамах, декоративні дзеркала й навіть вінтажні постери – все це створить потрібний акцент.

ЖИВІ РОСЛИНИ

Карантин подарував нам один із головних трендів в інтер’єру – живі рослини в інтер’єрі. Мешканці багатьох європейських країн через жорсткий локдаун не могли навіть виходити на прогулянки в сад, тому облаштували сади на своїх балконах і кухнях. Живі рослини підвищують вологість повітря, допомагають розслабитися, візуально роблять простір більшим, а також слугують інструментом зонування.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ПРИЛАДДЯ

Час поміняти своє ставлення до приладдя: класичні кольори неіржавійної сталі – це трохи нудно. Зараз доступні прекрасні варіанти з PVD-покриттям від мідного до чорного кольорів, ще й можуть бути з матовим фінішем. Завдяки додаванню мінімальних елементів до основного сервізу ви завжди можете освіжити й урізноманітнити ваше нервування і додати особливої атмосфери до вашого столу.

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР