лучани

Алко-zoom та мініподорожі: як святкують 8 березня відомі лучани

Напередодні жіночого дня редакція Space вирішила опитати відомих лучан про їхні плани на 8 березня. Детальніше – у нашому матеріалі.

ПРО СВЯТО 8 БЕРЕЗНЯ

ВЕДУЧИЙ, ПРОДЮСЕР UA: ДНІПРО ВЛАД ЗІНКЕВИЧ

ДНІПРО ВЛАД ЗІНКЕВИЧ

«Я намагаюся дипломатично ставитися до цього дня. Оскільки історичний привід не надто святковий насправді. Спільні зусилля боротьби і жінок, і чоловіків за рівність прав перших сьогодні дають свої результати. Хоч, можливо, не такі, яких хотілось би. Проте для мене 8 березня також залишається і тим днем, коли можна подякувати найближчим і найдорожчим жінкам за те, ким ми, чоловіки, є сьогодні. Адже багатьма своїми здобутками ми завдячуємо саме їм. А натомість вони подарують нам свою усмішку та особливо окрилений настрій».

БІЗНЕСМЕН ВОЛОДИМИР ЛУЦИК

ВОЛОДИМИР ЛУЦИК

«Коротко про свята – наша сім’я не пов’язує щось конкретно зі святами: чи то події, чи то подарунки! У нас може бути щодня свято, а ми можемо його створити самостійно! Все залежить від бажання кожного з нас. Моє ставлення – позитивне! Позаяк я люблю більше дарувати, аніж отримувати, то це свято ідеальне, щоб служити своїм дівчаткам!»

ВЕДУЧИЙ НАЗАР ПАЩУК

НАЗАР ПАЩУК

«Звісно, позитивно ставлюсь. Для людей моєї професії будь-яке свято – це прекрасно. Не розумію чоловіків, які говорять що такого свята не існує. Потрібно радувати жінок щодня. І навіть якщо ти забуваєш про це, то хоч один день в році тобі прямо про це натякає».

ЯК АБО ЧИМ ВИ ЗАЗВИЧАЙ ТІШИТЕ ЖІНОК У СВОЄМУ ОТОЧЕННІ НА СВЯТО 8 БЕРЕЗНЯ? ЯКИЙ ПОДАРУНОК ЗАПАМ'ЯТАВСЯ НАЙБІЛЬШЕ?

ВЕДУЧИЙ ВЛАД ЗІНКЕВИЧ

«Мабуть, ми, чоловіки, використовуємо цю можливість як історію для чергового подвигу, адже жінок хочеться всіляко здивувати. Наприклад, з батьком ми завжди з самого ранку йшли з букетами квітів до мами, сестри, бабусь, щоб привітати. І цінність таки була не у виконаній «місії», а у присвяченому один одному часу. Без робочих розмов і клопотів. Так трапилося, що у колективах, де я працював, жіноцтво було у більшості. Може, то буде банально, але квіти і щось смачне (щоб для всіх). Це завжди був безпрограшний варіант. І з часом ми відмовлялися від магазинних букетів, а купували у бабусь вербові «котики» чи інші квіти, а також намагались зробити щось своїми руками. От це і вразити могло – так більш душевними були привітання.

БІЗНЕСМЕН ВОЛОДИМИР ЛУЦИК

«Напевно, для моїх дівчат найбільшою потіхою є моя присутність біля них. А я стараюсь це робити».

ВЕДУЧИЙ НАЗАР ПАЩУК

«Найчастіше тішу хорошою програмою від ведучого на святах, які проводжу. І 8 березня зокрема».

ЯК ПЛАНУЄТЕ ПРОВЕСТИ СВЯТО ЦЬОГОРІЧ?

ВЕДУЧИЙ ВЛАД ЗІНКЕВИЧ

«На жаль, зараз я далеко від своїх найдорожчих жінок, тому вітатиму дистанційно. Радість, що кур’єрські служби дають таку нагоду. Особисто ж день проведу у робочому режимі. Точно буде алко-zoom».

БІЗНЕСМЕН ВОЛОДИМИР ЛУЦИК

«Ви тільки що заставили над цим подумати, тому цим і займуся».

ВЕДУЧИЙ НАЗАР ПАЩУК

«Мабуть, в цьому році вдасться побути з своєю коханою дружиною. Плануємо поїхати до Львова».

Матеріали за темою

Топ-3 публікації

Вибір редакції

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР