Челенджі, які краще не повторювати

Челенджі – досі незмінні тренди YouTube, Instagram і ТikTok. Деякі з них – безпечні та цікаві, подекуди навіть корисні. Інші – об’єднують людей або ж сприяють веселому дозвіллю. А інші – дивні та навіть небезпечні. Чого тільки не зроблять користувачі соцмереж заради переглядів та втамування цікавості. Пригадуємо найхимерніші челенджі, які краще не повторювати.

ЧЕЛЕНДЖ «КУКУРУДЗА-ДРИЛЬ»

На дриль насаджують кукурудзяний качан, вмикають і намагаються з’їсти кукурудзу.

НЕБЕЗПЕКА:

Багато учасників такого виклику тепер без зубів. Тому підносити дриль до обличчя – ідея не з кращих.

ЧЕЛЕНДЖ ІЗ КОРИЦЕЮ

У цьому челенджі учасники ковтають чайну ложку порошку кориці. Вам здається, що це зовсім не складно?

НЕБЕЗПЕКА:

Коричневий порошок подрібнений до стану пудри, а його частинки настільки малі, що, потрапивши до рота, навіть за найлегшого подиху миттєво розпорошуються. Вони потрапляють у дихальні шляхи й легені, подразнюють їхні стінки й викликають задушливий кашель. Розчинити або змішати корицю зі слиною, як це сподіваються зробити деякі учасники челенджу, не вдасться, бо вона просто не зволожується. А ще кориця прилипає до горла. Як наслідок – кашель і блювота, а подекуди промивання шлунку в умовах екстреної госпіталізації.

ЧЕЛЕНДЖ ІЗ СІЛЛЮ ТА ЛЬОДОМ

На шкіру насипають сіль, прикладають лід і спостерігають, що відбуватиметься. Насправді нічого хорошого. Потрібно протриматися якомога довше й не зважати на біль.

НЕБЕЗПЕКА:

Сіль і лід вступають між собою у хімічну реакцію, одним із ефектів якої є різке падіння температури. Наслідок – опіки на шкірі та нестерпний біль. А в бонус переможець отримує відмерлі тканини.

TIDE POD-ЧЕЛЕНДЖ

Суть челенджу у тому, щоб з’їсти подушечку з рідким засобом для прання. Ними смакують і намагаються проковтнути. Багато учасників після челенджу потрапляли до лікарні.

НЕБЕЗПЕКА:

Засоби для прання містять етанол, полімери та перекис водню – надзвичайно токсичні для людського організму речовини. Ковтання хімічних речовин викликає нудоту, біль та порушення під час ковтання, а також набряки. А ще це може призвести до опіків стравоходу.

ДЕЗОДОРАНТ-ЧЕЛЕНДЖ

Учасники челенджу інтенсивно розбризкують аерозольний дезодорант собі на шкіру з маленької відстані. Усе, так само як і в багатьох інших челенджах – хто довше протримається, той «переміг».

НЕБЕЗПЕКА:

Єдина винагорода – це хімічні опіки. Часто таким «переможцям» навіть доводиться пересаджувати шкіру.

KIKI-ЧЕЛЕНДЖ

Учасники виходять із автомобілів і танцюють під пісню Дрейка «In My Feelings». Авто рухається на невеликій швидкості. В авто є оператор, котрий знімає це дійство. А іноді камеру просто встановлюють всередині салону.

НЕБЕЗПЕКА:

По-перше, небезпека для автомобіля і для людини, що знімає. З людиною всередині чи без, автомобіль може кудись в’їхати, когось збити, загалом може трапитися ДТП. А якщо всередині є оператор челенджу, то це може зашкодити і йому. По-друге, небезпека для людини, що танцює. Часто траплялося, що горе-танцюрист врізався в стовп, у припарковані автомобілі та в інші об’єкти, що були на його шляху. Були й випадки, коли людина виходила танцювати на проїжджу частину і її збивав автомобіль. Такий-от, здавалося б, позитивний та веселий челендж може призвести до сумних наслідків.

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР