Де купити екзотичні квіти у Луцьку

Щодня ми звикли бачити квіти, які стали для нас банальними – троянди, ромашки, кульбаби, фіалки тощо. Тим часом в різних куточках нашої планети ростуть такі незвичайні за своєю природою та зовнішнім виглядом рослини!

Space підготував підбірку квіткових магазинів, де можна придбати екзотичні квіти у Луцьку. Тепер ви точно знатимете, які квіти подарувати сестрі або мамі, а також як небанально здивувати свою дружину чи дівчину.

@le_bouquet_lutsk

пр. Грушевського, 9

Квіткова майстерня «Ле Букет» постійно замовляє квіти з Еквадору та Голландії.

В асортименті є різновиди протеї, нутан, левкодедрон, оксипелатум, хамелаціум, брунія, бовардія, скімія, фрезія, різновиди евкаліпту, троянд, гвоздик тощо (перше фото в каруселі).

Екзотичний букет із троянд, альструмерії, тюльпанів, левкодедрона, евкаліпта, нутана та синеціо, стане чудовим подарунком для будь-якої жінки (друге фото в каруселі).

@gardenia.lutsk

пр. Перемоги, 20

Крамничка квітів «Гарденія» надихає на емоції та доставляє квіти 24/7 по Луцьку. В асортименті крамниці є не лише класичні різновиди квітів, але й протея, міні-ананас, гортензія, антуріум, орхідея, левкодендрон.

@studio_with_love_

вул. Стрілецька, 25

Студія «With Love» пропонує стильні букети та квіткові композиції з стреліції, міні-ананаса, протеї, леукоспермума, серрурія, глоріоза, цимбідіума. Екзотичні квіти стануть родзинкою вашого подарунку.

@klumba_

пр. Волі, 35

У магазині квітів та декору «Клумба» представлено широкий асортимент екзотичних квітів: антуріум, ананас декоративний, протея, ванда, ранункулюс, голландські піони протягом всього року, різноманітні сорти піоновидних та садових троянд з усього світу.

Сухоцвіти і пір’я, які набирають шаленої популярності: кортадерія, пір‘я павліна, фалярис, тритикум, лагурус, бавовна.

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР