smart-валізи

«Дій з любов’ю»: власниця бренду HAVE A REST Аліна Долініна про дитинство в Італії, натхнення та smart-валізи

Світла, добра, чуйна і водночас цілеспрямована бізнес-леді. Аліна Долініна – успішна жінка, мама та власниця бренду HAVE A REST огортає своєю енергетикою з першої секунди розмови. ЇЇ девіз – ДІЙ З ЛЮБОВ’Ю. Воно й не дивно, адже smart-валізи HAVE A REST вже давно завоювали серця мандрівників всього світу, вони надихають на дивовижні подорожі та допомагають відкривати світ і себе в ньому. Про дитинство в Італії, натхнення та наступну колаборацію бренду читайте в інтерв’ю з Аліною Долініною.

Аліна Долініна

ЯКИМ БУЛО ВАШЕ ДИТИНСТВО? ЧИ БУЛО МІСЦЕ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ?

«Дитинство у мене асоціюється з подорожами, тому що моя мама завжди намагалась відправити мене кудись відпочивати закордон. Часто я не розуміла, чому я повинна їхати в Італію чи Іспанію, коли на дачі є мої друзі, з якими ми граємо на гітарі, дивимось на зірки, рибалимо, катаємось на велосипедах і весело проводимо час.

Ми брали участь в програмах, за умовами яких я місяць жила в сім’ях Італії, Іспанії, Франції. Так було протягом 6 років. Спочатку я не дуже любила туди їздити, позаяк вони були дуже строгі, консервативні й не відпускали мене гуляти (сміється).

Загалом про дитинство я згадую з щирою посмішкою та теплотою. Батьки максимально наповнювали мене любов’ю і я вважаю, що це найкраще виховання».

ЧОГО ВИ ПРАГНУЛИ У СВОЇ 19 РОКІВ?

«Якщо бути відвертою, то найбільше я прагнула створити сім’ю, кохати та бути коханою. Мені дуже хотілось зустріти чоловіка, якого покохаю всім серцем так само, як і він мене. До 14-15 років я любила заробляти гроші. Пам’ятаю, як вдома проводила збір грошей на чергову покупку тканини для пошиття плаття для ляльки Барбі. Але потім вектор уваги трішки змістився».

засновниця

Аліна Долініна з чоловіком

ЯКА БУЛА ПЕРША КРАЇНА, ЯКУ ВИ ВІДВІДАЛИ, ТА ЧИМ ВОНА ВРАЗИЛА ВАС?

«Це Італія. Мене вразила місцевість та будинок, в якому я жила. На території було величезне поле, на якому дідусь щодня їздив на своєму тракторі. В цієї сім’ї є чудова традиція збиратися всією родиною на обід та вечерю. Мені дуже сподобався той момент, коли вони жартома засуджували сусідів, що ті приходили додому та їли в різний час, не разом. Сімейні традиції – те, що мене найбільше вразило та запам’яталось».

ЯКБИ НЕ ВАЛІЗИ, ТО ДЕ ВИ РЕАЛІЗУВАЛИ Б СЕБЕ?

«За освітою я менеджер зовнішньоекономічної діяльності. Колись працювала офіс-менеджером в агрохолдингу, потім перейшла у сферу маркетингу й була помічником брендменеджера.

Коли я працювала секретаркою, у мене була можливість подивитись на роботу всіх відділів. Найбільше мені подобався відділ маркетингу, тому що нам працювали веселі та дружні люди (посміхається). Потім я допомагала чоловіку у його проєктах. Увесь цей час я шукала продукт, який буде мені подобатись, який цілком відповідатиме моєму баченню світу, моїм цінностям. Тому, якби не валізи, то це був би інший крутий, преміальний продукт».

Аліна Долініна

ЧОГО ЩЕ НЕ ВИСТАЧАЄ ВАЛІЗІ HAVE A REST?

«Нещодавно ми фантазували з моїм знайомим, що було б круто, якби валізи розкладались та збирались самостійно».

smart-валізи

ЯКОЮ БУДЕ НАСТУПНА КОЛАБОРАЦІЯ БРЕНДУ?

«У нас багато ідей не лише щодо колаборацій з валізами, а й з аксесуарами та одягом.

Я давно мрію про колаборацію з одним відомим українським брендом. На жаль, не можу поділитись з ким само, оскільки процес переговорів довгий та клопіткий. Але я з нетерпінням чекаю цієї співпраці».

ЯКИМ ТАЛАНТОМ ВАМ БИ ДУЖЕ ХОТІЛОСЯ ВОЛОДІТИ?

«Ті таланти, які хотілось розвивати ще з дитинства, типу танці чи гра на фортепіано, я реалізовую зараз. Але те, на що мені постійно не вистачає ні часу, ні терпіння – це цифри. Я б дуже хотіла вміти легко працювати з цифрами, аналізувати статистичні дані тощо».

ЯКБИ ВИ МОГЛИ ЗАЛИШИТИ ТІЛЬКИ ОДИН СПОГАД, ЩОБ ЦЕ БУЛО?

«Я з тих людей, які постійно повторюють, що потрібно жити й насолоджуватись моментом, потрібно бути завжди вдячною. Я люблю й ціную кожен момент свого життя, навіть коли він складний.

Перше, що спадає на думку, – це мій найперший спогад з дитинства, коли ми гуляли з татом у парку і я сиділа в нього на шиї».

smart-валізи

ЩО ВАС НАДИХАЄ? ЩО ДОДАЄ СИЛ ТА ВІРИ?

«Мене надихають подорожі, позаяк ми можемо знайомитись з новими людьми та культурами, бачити пам’ятки мистецтва, спостерігати за життям та побутом інших людей.

Також мене надихає моя сім’я, мій чоловік, діти, мама, свекруха. Кожен з них вчить мене новим речам, радіти дрібницям, кохати та мудро дивитись на речі.

Ну і, звісно, надихають люди, які подорожують з нашими валізами, залишають фото, коментарі та відгуки про них.

Результат нашої праці додає мені сили працювати ще більше й ще натхненніше».

smart-валізи

БЛІЦ

Якби ви були б змушені залишити лише один парфум? Що це за аромат і чому?

«Ex nihilo Honore Delights».

Перша справа вранці…

«Поцілувати чоловіка. Також беру телефон в руки, але постійно картаю себе за це».

Які ваші три слабкості?

«1. Бутерброд с маслом. Просто обожнюю.

2. Лінуюся займатися спортом.

3. Багато сприймаю на свій рахунок».

smart-валізи
Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР