SOVA

Енергія води і вітру: новий погляд на перламутр у ювелірній колекції Breeze від SOVA

Осягнути воду неможливо, за нею можна лише слідувати: змінюючи стани і форми, долати виклики долі і нескінченно оновлюватись, вбираючи новий досвід. Бути м’якою і сильною, мовчазною та бурхливою, на кожному етапі життя — різною, але все ж таки собою. «Ми надихалися нескінченними проявами води, — говорить Артур Торосян, артдиректор бренду SOVA, — передусім, прагнули втілити у колекції поєднання енергії води та вітру, яка асоціюється з перезавантаженням, впевненістю, новими ідеями та силами на їхнє втілення».

SOVA
SOVA

Breeze — це водночас зухвала грайливість і загадковість. Тендітно мерехтливий перламутр і масивні форми, що поєднані з виразними лініями. Як водяна гладь трансформується під натиском вітру, наповнюючись новими настроями, кольорами і фактурою, так само і жінка здатна змінюватися під впливом обставин. Вміння приймати себе різною і проживати кожну мить, сповнюючись нею, по-справжньому споріднює героїню Breeze з найпрекраснішою зі стихій.

ювелірна колекція Breeze від SOVA
SOVA

Перламутр — серце нової колекції SOVA — родом із водних глибин Азійсько-Тихоокеанського регіону. Його пластичність і міць, разом з унікальним природним походженням, надихнула ювелірів бренду створити окрему низку прикрас, наповнену особливим сенсом.
Колекція Breeze — про потік. Про силу і легкість прийняття, що найстрімкіше наближає до мрій. Про гнучкість та свободу, відображених у несподіваному поєднанні перламутру з відблиском діамантів та химерною оправою із білого або жовтого золота.
У колекції 18 прикрас: 9 пар сережок, 4 браслети, 3 персні, а також 2 кольє. Вперше у SOVA з’явилася подвійна каблучка, яка стане акцентом образу. Деякі з ювелірних витворів — лаконічні, деякі — відчайдушно виразні, наче стани води, яка, постійно оновлюючись, незворушно лишається собою.
Колекцію можна переглянути ТУТ. 

SOVA

Браслети

Кольє

Каблучки

Сережки

Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР