Біострахування новонароджених: інвестиція в здоров’я майбутнього з GOOD CELLS

Сучасні батьки зазвичай дуже відповідально підходять до планування вагітності та розширення сімʼї. Мама й тато проходять спеціальні курси, обирають ліжечко, візочок та мільйон інших девайсів ще задовго до пологів. А що, якщо ми скажемо вам, що в цей чудовий період вагітності варто зробити ще одну надзвичайно важливу річ: задуматися про біострахування своєї майбутньої дитини. Фахівці медичної компанії GOOD CELLS пояснюють що таке біострахування та чому така процедура є важливою не лише для малюка.

Що таке біострахування новонароджених?

Всі ми колись чули, що плацента може бути дуже корисною для здоровʼя. Але насправді ніякої користі від зберігання її в домашній морозилці та вживання в їжу немає. Користь плаценти криється у її стовбурових клітинах, які мають дуже високий потенціал для використання в медицині.

Біострахування новонароджених – це особлива послуга з підготовки, виділення, тестування та збереження цінних стовбурових клітин з післяпологових тканин.

Плацента та пуповина – це унікальні тимчасові органи, що утворюються в тілі вагітної жінки для забезпечення нормальної життєдіяльності плоду. Всі вони багаті на стовбурові клітини з дуже потужним регенеративним потенціалом, в першу чергу на мезенхімальні стовбурові клітини. Цей тип клітин може перетворюватися на клітини кісток, хрящів та інших похідних сполучної тканини. Але найбільший їх потенціал у здатності виробляти сигнальні молекули, які стимулюють процеси регенерації. Потрапляючи в організм, вони дають сигнали навколишнім клітинам оновлюватися, зменшують запалення, покращують кровопостачання та уповільнюють процеси старіння.

На жаль, в більшості випадків, батьки не здогадуються про такі можливості клітин з післяпологових матеріалів, а тому вони просто утилізуються медперсоналом після пологів.

Культивування стовбурових клітин у лабораторії

Культивування стовбурових клітин у лабораторії

Пуповинна кров чи пуповина?

З усіх післяпологових матеріалів у світі найчастіше зберігають пуповинну кров. Пуповинна кров багата на гемопоетичні стовбурові клітини, які можуть в деяких випадках бути хорошою альтернативою пересадці кісткового мозку.  Публічні банки пуповинної крові широко розповсюджені в США, Канаді, Японії та країнах ЄС. Це такі спеціалізовані установи, що зберігають пуповинну кров донорів та надають зразки людям, що потребують її для лікування.

Водночас обізнаність про використання стовбурових клітин з пуповини значно менша. А дарма, адже потенціал їх застосування значно більший.

Мезенхімальні стовбурові клітини пуповини під мікроскопом

Які можливості дає біострахування дитини?

У банку пуповинної крові Good Cells є можливість збереження до 5 типів клітин з пуповини, пуповинної крові та плаценти.

З допомогою цих клітин, у світі успішно лікуються чи коригуються понад 80 захворювань та станів, в тому числі:

  • діабет 1 та 2 типів;
  • розлади аутистичного спектра;
  • дитячий церебральний параліч;
  • вроджені імунодефіцити та метаболічні порушення;
  • нейродегенеративні захворювання та інші.

Варто розуміти, що терапія власними стовбуровими клітинами не зробить дива та не зможе зцілити невиліковні хвороби, але дає унікальні можливості для здоровʼя, значно кращого самопочуття та покращення якості життя.

Додатковою перевагою є те, що клітинний депозит дитини також може бути використаний для лікування родичів: братів, сестер, батьків, бабусь та дідусів.

Як відбувається біострахування та чи безпечно це?

Процедура відбувається повністю безпечно та часто навіть непомітно і для мами, і для малюка. Єдина відмінність – після народження дитини, на етапі народження плаценти, вона разом з пуповиною не утилізується, а збирається лікарем акушером-гінекологом у спеціальний бокс, який потім поїде в лабораторію Good Cells.

Ні мама, ні дитина не відчувають жодного дискомфорту, адже не відбувається ніякого  втручання в їх організм. Це абсолютно безпечна процедура, яка ніяк не впливає на здоров’я породіллі.

Після пологів та процедури забору, плацента та інші тканини в спеціальному боксі відправляються в біотехнологічну лабораторію. Там біологи виділяють з них мезенхімальні стовбурові клітини, які тестують, перевіряють на ефективність та безпечність і створюють зі зразків клітин майстер банк. Це еталонний депозит клітин, який зберігатиметься в рідкому азоті протягом десятків років та буде джерелом для виготовлення терапевтичної дози клітин.

Кріобанк Good Cells, де зразки клітин зберігаються в рідкому азоті

Звісно, краще, щоб ці клітини ніколи не знадобилися і дитина була здоровою все життя, але завжди краще мати варіант дій на випадок непередбачуваних ситуацій.

Місія компанії Good Cells – розвивати напрямок регенеративної медицини та забезпечувати українцям доступ до сучасних технологій. Здоровʼя наступних поколінь – це відповідальність кожного з нас і ми щасливі допомагати багатьом сімʼям ставати все ближчими до інноваційних медичних технологій в Україні.

ПОПУЛЯРНЕ
ПОПУЛЯРНІ МАТЕРІАЛИ
8ed156131ac0a44f61d6e6f9af279612
photo_2025-07-09_12-39-30 (1)
photo_2025-07-08_11-01-01 (1)
3 (2)
18
добірка ароматів на літо колаж
medosan_mainголовна
mix_body111
IMG_6611
IMG_8868р