Про власну методику написання книг, стосунки та клієнтів «під прикриттям»: історія психологині з Луцька Ellis Murr

У свої 11 років серед великої бібліотеки та своїх батьків вона знаходить книгу про біологічний годинник, після прочитання якої усвідомлює, що психіка – надзвичайно складний інструмент, а потім твердо вирішує стати фахівцем у сфері психології. Дівчину у ранньому дитинстві захоплював Фройд, Юнг та Адлер, а ще нею заволоділо бажання навчитися керувати собою, своїм підсвідомим і підсвідомим в інших людей. На той момент маленьку дівчинку хвилювало, як можна за допомогою психіки, нейромедіаторів і самих частот мозку змінювати свою реальність. І це вражає, чи не так? Все це про психологиню з неабияким досвідом та понад 12 років практики – Ellis Murr.

ПРО ПЕРЕШКОДИ НА ШЛЯХУ, ВЛАСНИЙ КАБІНЕТ ТА НАСТАВНИКА З ТИБЕТУ

«Коли я почала навчатися, мене відмовляли від ідеї реалізуватися у цій сфері. Багато хто вважає, що ця професія не може приносити прибуток та дарувати майбутнє. На моєму життєвому шляху багато колег створювали перешкоди, боячись конкуренції. Тоді я була психологом, що створив свій приватний психологічний кабінет. З другого курсу я практикувала у наркологічному диспансері, а згодом у психологічній лікарні в Липинах. Я вирішила, що маю змінити підхід до психологічних наук, але завжди була «сірим кардиналом»: повсякчас була за кимось, когось менторила, комусь допомагала розвиватися. Мої ресурси та знання розривали мене зсередини, тому я створила блог в Instagram, щоб проводити прямі ефіри та розповідати про життя такого нетривіального спеціаліста. Маю свого наставника з Тибету, з яким ми обговорюємо деталі цього світу. Навіть татуювання у мене є, які вирішила набити у Тибеті». Через величезну кількість клієнтів закордоном з’явилася Ellis Murr. Втім, ще у 13 років під час однієї практики дівчинка запитала себе, яке ім’я їй відгукується найбільше, і почула всередині саме ім’я Елліс, а сьогодні психологиня має це ім’я уже на законодавчому рівні.

ВІД ВЛАСНОЇ МЕТОДИКИ ДО НАПИСАННЯ КНИГ

  • Елліс створила власну методику з назвою «Втримаю на краю»: передбачає роботу з людьми, які знаходяться на межі, зокрема онкохворі, нарко- та алкозалежні, а також вона рятує людей, в яких під час депресивних станів починає відмирати мозок. Це завжди про тих, хто однієї ногою на тому світі, хто після роботи з інших фахівцями та лікарями не має надії на одужання. Окрім того, Елліс працювала з військовим госпіталем та хлопцями з Іловайського котла.
  • Одна з цікавих галузей – робота з мільйонерами, які прагнуть обрати супутницю для життя, яка не витрачатиме кошти марно, яка допоможе реалізувати себе ще більше.
  • Співпраця з ресторанами, кафетеріями та закладами, яким потрібно створити візуальну обкладинку клієнтів, потенційних відвідувачів. Йдеться про збільшення середнього чека: візуальна константа закладу має притягувати саме тих, хто може платити більше. В контексті одного з проєктів під час карантину з 30% прибутку завдяки навичкам Елліс підняли показник до 70%, зайнявши перше місце в Україні щодо збільшення фінансового капіталу серед ресторацій.
  • Розвиток лідерських якостей, прокачування власного бренду: Елліс обіймає посаду керівника міжнародного клубу з понад 200 відомими людьми з усього світу. Вхід у клуб – від 10 тисяч доларів.
  • Пише книги про онкологію, інструменти роботи з собою та перекладає книгу, яку створила 5 років разом із колегою з США про нарцисів. Все це психологиня робить для того, щоб ділитися своїми знаннями та розвивати сферу в Україні.
  • Реалізує себе у багатьох сферах, зокрема галузь фізіономіки та профайлінгу, працює з тематикою роботи з маніяками та фінансового росту, квантовими технологіями, проєктивними методиками, обожнює психоаналіз, практикує транс та гіпноз.

«Мені легше окреслити сфери, в яких я не працюю, аніж ті, в яких я реалізую себе»

ПРО НАТХНЕННЯ, СТОСУНКИ ТА КЛІЄНТА «ПІД ПРИКРИТТЯМ»

«Маю мрію поплавати з китами та писати книги поруч з океаном. Мене надихає природа, навчання та саморозвиток, а також мій партнер, який достукався до мого серця, завітавши до мене на сеанс. На третьому візиті зізнався, що лише так можна було до мене достукатися, адже на побачення не ходжу і просто так ні з ким не знайомлюся. Ми говорили про створення світу, про хвилювання, про емоції, спільні погляди та інтереси. Зараз ми на одній хвилі, тому моє серце зайняте».

INSTAGRAM: @ellis.murr

FACEBOOK: Психолог Психотерапевт Ellis Murr

Тел.: +38 (093) 826 34 01

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР