«Запах розповідає про нас усе»: бізнес-леді Олександра Забіяка про власний шоу-рум нішевої парфумерії, стереотипи у виборі парфумів та аромат дитинства

Прагнути більшого та розвиватися в нових сферах – це про успішну бізнес-леді, власницю бренду одягу SAMKA Олександру Забіяку, яка заснувала бренд нішевої парфумерії SILLAGE. У п’ятницю, 24 грудня, у Луцьку відбулося відкриття шоу-руму з неймовірною кількістю ексклюзивних ароматів за адресою: вул. Стрілецька, 13а. Про виникнення ідеї власного шоу-руму, назву та силу ароматів – у нашому матеріалі.

ПАМ’ЯТАЄТЕ ТОЙ ДЕНЬ, КОЛИ З’ЯВИЛАСЯ ІДЕЯ СТВОРЕННЯ БРЕНДУ SILLAGE?

Так! У мого чоловіка було день народження, а я довго думала, що подарувати. І вирішила – нішеві парфуми! В рутинних справах забула заздалегідь замовити, тому довелося зі Львова замовляти. Оскільки це все було в останній день, то довелося просити знайомих, аби дорогою забрали подарунок. Це було не зручно! А парфум обирала за відгуками, але добре, що вгадала! Так у мене виникло бажання завезти в наше місто великий вибір нішевих парфумів, щоб наші лучани мали змогу дегустувати й влаштовувати мінізнайомства, а ми мали доступ до кращих світових брендів нішевої парфумерії.

ЧОМУ САМЕ ЦЯ НАЗВА?

SILLAGE означає слід, шлейф. Хочеться, щоб від вашого запаху лишався слід в пам’яті, свідомості оточення назавжди! Адже перше враження про людину створює саме її запах, а ще ним відразу можна зачарувати.

ЯКИЙ АРОМАТ МАЄ ВАШЕ ДИТИНСТВО?

Аромат мандаринів на новорічні свята та шоколадного торта на моє день народження.

ЯКЕ ЗНАЧЕННЯ АРОМАТІВ У НАШОМУ ЖИТТІ?

Запахи відіграють важливу роль у нашому житті. Адже саме з їх допомогою ми розуміємо, наскільки приємна нам конкретна людина. Вибір аромату залежить від рис характеру, якими володіє жінка чи чоловік. Тому за шлейфом аромату від людини нескладно зрозуміти, яку натуру вона приховує від сторонніх очей. Адже запах розповідає про нас усе.

ЯКИХ ПРАВИЛ ПОВИННА ДОТРИМУВАТИСЯ БІЗНЕС-ЛЕДІ ПІД ЧАС ВИБОРУ ПАРФУМІВ?

Бізнес-леді повинна сама закохатися в цей запах для того, щоб почуватися впевнено і знати точно, що вона на висоті! Адже така жінка повинна бути сильною та пахнути стильно.

ЯКИМИ БУВАЮТЬ СТЕРЕОТИПИ ПІД ЧАС ВИБОРУ ПАРФУМІВ?

«Парфуми бувають винятково чоловічі та жіночі». Це не так, оскільки аромати не мають статі.

ТОП-3 ПАРФУМІВ ДЛЯ НАТХНЕННЯ ВІД ОЛЕКСАНДРИ ЗАБІЯКИ.

EX NIHILO fleur narcotique.

TOM FORD Lost Cherry.

Good Girl Gone Bad від KILIAN.

ФОРМУЛА УСПІХУ ВІД ОЛЕКСАНДРИ ЗАБІЯКИ.

Я постійно працюю над своїми страхами й постійно працюю над собою, вдосконалююсь та навчаюсь.

ЩО ВИ СКАЗАЛИ Б СОБІ 18-ЛІТНІЙ?

На піку енергії, сили, бажання в 18 років не бійся! Твори, іди вперед, не витрачай час. І головне – не бійся: усе вдасться.

ЩО ВИ ПОРАДИЛИ Б ЖІНКАМ, ЯКІ ПЛАНУЮТЬ АБО ПОЧИНАЮТЬ ВЛАСНИЙ БІЗНЕС.

Шукайте однодумців, слухайте та прислухайтеся до людей, які уже досягли успіху. Бізнес – це постійний розвиток, а на перших етапах – це великі витрати часу, будьте до цього готові. Ваш час, який присвячували сім’ї, дітям чи розвагам, ви повинні спрямовувати в бізнес, оскільки потім про це думати буде пізно. Ваша справа – це теж ваша дитина, яка без вас ніяк!

БЛІЦПИТАННЯ

Відчуваю себе красивою, коли… впевнена в собі.

Телефоную найкращій подрузі, коли… добре на душі.

Мене мотивують… високі результати, відгуки.

Аромат – це… мій характер.

Від жінки має віяти… впевненістю.

Не можу прожити і дня без… своїх дітей.

Олександра Забіяка через 5 років – це щаслива, успішна жінка.

INSTAGRAM: @sillage_niche

INSTAGRAM: @oleksandra.zabeiaka

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР