Netflix

Класика, яку люблять всі: 5 фільмів до Дня закоханих

День святого Валентина – це не лише квіти та подарунки. Це час для теплого затишного вечора в компанії зворушливих кінострічок. Ми зібрали для вас декілька фільмів, які точно створять хороший настрій.

«Пара на свята» («Holidate», 2020)

Пара на свята 2020

Слоан і Джексон – двоє одинаків, які завжди під час сімейних свят стають мішенню для підступних запитань про особисте життя. Зустрівшись одного разу, вони вирішують супроводжувати одне одного на всіх цих заходах: починають з різдвяної вечірки, потім святкують День закоханих, Великдень, День незалежності, День подяки. Те, що спочатку здавалося марною витівкою, у кінцевому підсумку перевтілиться в несподівану історію кохання. Дотепний фільм із прекрасним акторським дуетом.

«Більше, ніж секс» («No Strings Attached», 2011)

Більше, ніж секс 2011

«Дружній секс і відкриті стосунки цілком влаштовують Емму й Адама… поки в гру не вступають ці чортові почуття». Фільмів із таким синопсисом мільйон, але що робить особливим цей? Передусім тандем Наталі Портман і Ештона Катчера у ролях амбітної лікарки й голлівудського сценариста, що намагаються вибудувати власну модель ідеальних романтичних стосунків.

«Світло між двох океанів» («The Light Between Oceans», 2016)

Світло між двох океанів 2016

Неймовірна історія кохання Тома та Ізабель, які всупереч викликам долі намагаються знайти своє щастя. Родинне гніздо забуло, що таке радість. Парі закоханих після багатьох спроб не вдається завести дітей. Життя молодих змінюється, коли на берег моря прибуває човен з мертвим чоловіком та немовлям. Пара сприймає це як знак і впродовж декількох років виховує дитину, проте вони не здогадуються, який важливий вибір постане перед ними зовсім скоро.

«Татові знову 17» («Again», 2009)

Татові знову 17 2009

До певної міри подорожам у часі, що дають героєві шанс почати все спочатку, присвячена й ця комедія. Метью Перрі грає втомленого 37-річного чоловіка на межі розлучення, який після одного інциденту раптом стає 17-річним хлопцем (якого вже грає Зак Ефрон). Ситуація, у якій хоч раз у житті мріяв опинитися кожен…

«Коханий з майбутнього» («About Time», 2013)

Коханий з майбутнього 2013

Романтична комедія, сюжет якої обертається навколо молодого Тіма Лейка та дівчини Мері. У віці 21 року,батько Тіма розповідає сину, що чоловіки в їхній родині вже багато поколінь мають здатність подорожувати в часі.

Закоханий юнак, який зазнає постійних невдач з Мері, вирішує знову і знову повертатися в часовому просторі та змінювати деталі першого побачення, які, на його думку, були неідеальними. Проте одного разу все трапляється не так, а Тім вирішує своїми силами все змінити на краще.

Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР