Крісло з куль та циліндрів і порожня ваза: чим дивує український бренд NOOM

Власні майстерні та неповторні речі від українських брендів – їх так багато! Наших, щирих, українських. Надихаючись шедеврами таких компаній, ми вирішили знайомити вас із ними, адже їхні роботи справді неабияк дивують і вражають. Сьогодні знайомимо вас із молодим брендом NOOM, речі якого представлені в шоу-румах та галереях дизайну у всьому світі. Навіть порожню вазу вони перетворюють у справжній об’єкт мистецтва! А можливо, згодом така ваза стоятиме на вашому підвіконні?

Більше про NOOM – в ексклюзивному матеріалі від SPACE.

NOOM — український бренд, що спеціалізується на виготовленні предметів меблів, освітлення та декору. Сьогодні речі від NOOM представлені в шоу-румах та галереях дизайну у всьому світі. Їхня виразна особливість — вишукана естетика з посиланням на творчу спадщину видатних модерністів.

Засновники компанії Катерина Соколова та Аркадій Вартанов глибоко відчувають матеріали та підкреслюють їхню красу, вміло поєднуючи кольори, фактури та ефекти.

Катерина Соколова – дизайнерка та співзасновниця бренду NOOM. Має досвід співпраці з такими всесвітньо відомими брендами, як Ligne Roset, Forestier, Jarre Technologies, Bolia, Palau тощо. Катерина працює в різноманітних напрямках промислового та інтер’єрного дизайну: від акустичних систем, меблів, освітлення до проєктування середовища.

КОЛЕКЦІЇ NOOM

SUPREMATIC COLLECTION

Супрематизм — це модерністський рух у мистецтві початку ХХ століття, орієнтований на основні геометричні форми: кола, квадрати, лінії та прямокутники. Натхненням для колекції стала творчість видатного художника та філософа Казимира Малевича. Вази та світло лімітованої лінійки Suprematic Collection вирізняє поєднання чітких геометричних форм та неординарні кольорові ефекти на металевих поверхнях, які досягаються технікою випалу по металу. Геометрична структура ваз — це не лише декоративний елемент, а й функціоналізм, що дозволяє створювати вишукані флористичні композиції. Втім, навіть порожня ваза виглядає наче об’єкт мистецтва.

МЕБЛЕВА КОЛЕКЦІЯ

Меблева колекція від NOOM присвячена 100-літтю заснування школи Bauhaus в Німеччині. Ідеї функціоналізму та лаконічності, поєднання ремесла та мистецтва, будівель та предметів, утворених поєднанням простих геометричних форм, актуальні досі. Меблі від NOOM – данина пошани великим мислителям, що сформували модерністські принципи та втілили їх у життя.

 

ХАРАКТЕРИСТИКА ПРЕДМЕТІВ ІЗ МЕБЛЕВОЇ КОЛЕКЦІЇ

Кавові столики Brandt 

Коли дивишся на ці столики вперше, виникає відчуття, що перед тобою базовий елемент інтер’єру — чіткий, знайомий та зрозумілий. Втім, речі з цієї лінійки є універсальними лише за своєю функціональністю. Типова для бренду NOOM естетична гра з геометрією робить звичні предмети акцентними. Стільницю тримають три циліндричні ніжки різного діаметру. Це надає моделі асиметрії, втім, рівно до тієї міри, наскільки це доречно в рамках лаконічного образу.

Крісло Gropius

Форму цього крісла дизайнерка «зібрала» з куль та циліндрів. Кругла подушка та пуф закликають до взаємодії: перекочувати, гратися, жбурляти.

МЕБЛЕВА КОЛЕКЦІЯ

Команда бренду NOOM планує й надалі розширювати колекцію меблів та освітлення, пропонуючи сучасні дизайн-рішення. А також у планах бренду – поступовий вихід на нові ринки збуту та зміцнення позицій бренду в медіапросторі.

ДЛЯ ВИРІШЕННЯ ЗАГАЛЬНИХ ЗАПИТАНЬ:

Київ, вул. Казимира Малевича, 86P

info@noom-home.com

+38050 303 61 42

 

ЗАПИТИ НА ПРОДАЖ:

sales@noom-home.com

+38099023 80 53

 

INSTAGRAM: noomhome

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР