Куди віддати речі, які вам більше не потрібні

Вам знайоме відчуття, коли полиці у шафі переповнені одягом, який вам більше не потрібен? А можливо, взуття, яке ви носили всього раз (і то для фотосесії!), однак воно уже не імпонує до вашого стилю чи способу життя?

Space підготував спеціальну шпаргалку з місцями, куди можна віддати речі, які вам більше не знадобляться. А ще за допомогою таких ресурсів можна долучитися до благодійності та допомогти іншим. Більше – у матеріалі.

ЯКІ РЕЧІ МОЖНА ЗДАТИ: вінтаж, новий або набридлий, але актуальний одяг в гарному стані, взуття, аксесуари.

КУДИ НЕСТИ РЕЧІ: реєструватися і купувати місце на кожен маркет потрібно заздалегідь на офіційному сайті.

Кураж Базар, київська барахолка з фуд-кортом й інклюзивною дитячою зоною, – це ще одне місце, де можна позбутися старого одягу, а ще – зробити добру справу.

Можна заздалегідь придбати невеличке торгове місце на Кураж Базарі й два дні там продавати свої старі речі. Для того, щоб стати учасником барахолки, потрібно попередньо зареєструватись і прочитати умови участі. Організатори просять, щоб речі були хорошої якості, такі, які ви й самі хотіли б купити – чисті, без запаху, дірочок і латок.

Кошти з кожного вхідного квитка віддають на благодійність: всі гості тут допомагають дітям.

ЯКІ РЕЧІ МОЖНА ЗДАТИ: випраний, цілий актуальний по сезону жіночий та чоловічий одяг, взуття, сумки, аксесуари, книги та предмети декору.

КУДИ НЕСТИ РЕЧІ: Київ, вул. Липинського д. 3, вул. Малопідвальна, 15.

Laska Charity Store – перший благодійний магазин в Києві. Сюди можна принести речі, які давно лежать в шафі без діла. Працівники відберуть найкращі речі для продажу в магазині, інші відправлять в дитбудинки і нужденним. Вилучені гроші віддають в благодійні фонди, на соціальні проєкти та на утримання магазину. Мета проєкту – ініціювати діалог про стійкість та усвідомленість у моді та заохотити до активної позиції щодо проблеми надмірного споживання.

ЯКІ РЕЧІ МОЖНА ЗДАТИ: засновники сервісу рекомендують розміщувати речі або нові, або злегка ношені. На сайті є рубрики з сукнями, кофтами, футболками, взуттям та сумками.

КУДИ НЕСТИ РЕЧІ: зареєструватися на сайті, натиснути кнопку «Додати товар», додати товар з описом, ціною та фото. Коли знайдеться покупець надіслати йому річ поштою.

Український сервіс торгівлі новим та старим одягом з’явився у 2014 році. Ви спілкуєтеся безпосередньо з продавцем речі або можете стати таким продавцем самі. На Shafa можна продати одяг, який не підходить вам за розміром, або такий, який ви жодного разу і не одягали. Тобто, одяг, який тільки займає місце в шафі. На сайті щодня тисячі покупців готові придбати сукні, парфуми, взуття та інші речі за розумними цінами. Shafa створена для тих дівчат, які розпродають свій гардероб і роблять це вперше. Навіть ціла інструкція існує для того, як продавати одяг на просторах інтернету.

INSTAGRAM: kurazh.kyiv
INSTAGRAM: laskastore
INSTAGRAM: shafaua

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР