бренд білизни Marc&André Ukraine

«Найбільша помилка багатьох – опускати руки і здаватися!», – директорка e-commercе бренду білизни Marc&André Ukraine Альона Красненкова про життя з чистого аркуша

Амбіційна, цілеспрямована та незламна. Про життя нашої героїні можна писати книги та знімати кінострічки. Альона Красненкова на власному досвіді доводить усю міць та незламність наших жінок, їхню доброту та милосердя, цілеспрямованість та внутрішній стрижень. Доводить, що у нашому житті немає нічого неможливого.

Space mag. поспілкувався з директоркою e-commercе Marc & André Ukraine Альоною Красненковою про кар’єру, віру в себе та благодійність.

3 ФАКТИ ПРО АЛЬОНУ КРАСЕНКОВУ, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ

  • Вірю в закон бумерангу. Чим більше віддаєш, тим більше отримуєш. Якщо раніше я з переляком зустрічала будь-які труднощі, то зараз розумію, що це лише сходинка до чогось більшого.
  • Мені майже 40 і я живу за принципом доброти і щедрості. Сьогодні я зосереджена на тому, щоб дарувати щастя.
  • У 19 років народила першого сина. У 29 – отримала першу вищу освіту. У 33 – стала генеральною директоркою мережі «ломбардів». У 36 – почала все з чистого аркуша.

 

Заняття спортом (басейн), сміх моїх дітей, успіхи на роботі, щасливі друзі, які точно знають, що я завжди прийду на допомогу –  це і є життя, це і є щастя!

бренд білизни Marc&André Ukraine

РОЗКАЖІТЬ ПРО СВІЙ ШЛЯХ ДО ПОСАДИ ДИРЕКТОРКИ E-COMMERCЕ MARC & ANDRÉ UKRAINE

Зовсім випадково, у 20 років я потрапила до ювелірної майстерні, мене захопило у світ «Оцінки дорогоцінного металу». Через два роки я вже вчилася у Київському ювелірному заводі. Пропрацювала два роки і вирішила, що пора рухатися далі. Потім я працювала консультантом у банку «Арма» і «Євробанк» у відділі застави дорогоцінного металу.

У 2013 році мені запропонували написати методичний посібник «Оцінка дорогоцінного металу» після мого навчання у Державній пробірній службі України та Європі. Надалі вийшло сім робіт, одна з яких визнана НБУ України, і за якими зараз 80% ломбардів проводять оцінку дорогоціного металу.

Понад п’ять років у ТОВ «Комод» я викладала ломбардну справу/оцінку дорогоцінного металу. Допомагала франчайзерам розвивати свої проєкти.

Народження трьох дітей, хворобливе розлучення перевернуло все догори ногами, і я відчула шалене бажання все змінити. Якщо раніше я злилась на зраду чоловіка, то зараз я вдячна йому. Всі його дії зробили мене сильною й дали можливість на 180 градусів змінити своє життя.

У 36 років я влаштувалася мерчердайзером в ювелірний бренд ZARINA, почала отримувати МВА (ступінь магістра бізнес-адміністрування, – ред.)  і почала рухатись кар’єрними сходинками. З теплом згадую пригоди у Швейцарії, як вчилася маркетингу і будувала комунікацію з клієнтами.

Через два роки я впевнено прийшла в компанію «Біотус» (БАДИ з Європи) на посаду маркетолога.

Дуже вдячна власнику Дмитру Грекулову, що повірив в мене, практично «зеленого» фахівця з величезним бажанням рости. Саме з нього почався мій шлях у маркетинг та е-commercе. Разом ми відкрили дві країни, запустили три сайти ІМ і налагодили імпорт/експорт БАДІВ.

ПРО БРЕНД СПІДНЬОЇ БІЛИЗНИ MARC & ANDRÉ

Marc & André мені близький по духу. Історія бренду Marc & André  почалася у Франції. Основним напрямком виробництва було створення елегантних купальних костюмів оригінального дизайну. Популярність марки стрімко росла, а сьогодні компанія випускає спідню білизну, одяг для пляжу, домашній одяг і чоловічі колекції.

Тепер sty Marc & André є популярним брендом, який здатний виправдати очікування найвимогливіших клієнтів і порадувати неповторним дизайном і високою якістю.

Дизайнери Marc & André плідно співпрацюють з всесвітньо відомими будинками моди і найбільшими фешн-агенствами. В результаті колекції бренду завжди жіночні, актуальні та неповторні. Кожна з них несе в собі певний стиль: від легких нот класики до модних тенденцій.

Під час створення колекцій в компанії присвячують неабияку увагу кожному етапу виробництва. Під чуйним керівництвом талановитих дизайнерів народжуються шедеври: спочатку ескіз на папері, потім підбір тканин і фурнітури, які згодом проходять ретельні тестування. Вся продукція Marc & André повністю відповідає європейським стандартам якості.

бренд білизни Marc&André Ukraine
бренд білизни Marc&André Ukraine

ЧОМУ КОМПЛЕКТ MARC&ANDRÉ МАЄ БУТИ У КОЖНОЇ ДІВЧИНИ?

До кожного сезону Marc & André готує понад 300 різних моделей купальників, 150 моделей спідньої білизни та домашнього одягу. Щорічний обсяг виробництва становить понад 1 000 000 одиниць.

Компанія володіє широкою дистрибуційною мережею і здійснює постачання в 32 країни світу. Відкрито 9 представництв в країнах: Естонія, Росія, Україна, Туреччина, Болгарія, Бельгія, Німеччина, Норвегія, Чехія, ПАР.

бренд білизни Marc&André Ukraine
бренд білизни Marc&André Ukraine

У ЩО ВИ ВІРИТЕ? ЩО ВАС НАДИХАЄ? ЩО ДОДАЄ ВАМ СИЛ ТА ВІРИ?

Я вірю в кохання! Мене надихають три моїх сини: Костянтин – 22 роки, і двійнята Марк і Матвійко – 8 років.

Найбільша помилка багатьох – опускати руки і здаватися! Хочу, щоб мої діти не боялися труднощів. Сміливо йшли вперед, долаючи всі перешкоди! Я з ними й завжди буду зберігати їхні емоції, оберігати, допомагати в труднощах, знаходити вихід із складних ситуацій, радіти успіхам та пишатися ними.

Мій шлях непростий: був період, коли опускалися руки і поруч не було сильного плеча. Але посмішки дітей і віра у те, що я зможу, окриляли мене.

ЯКІ УРОКИ ЖИТТЯ ВИ ВИНЕСЛИ ДЛЯ СЕБЕ НА ЦЕ МОМЕНТ ЧАСУ?

Найголовніший урок – ТИ ВСЕ ЗМОЖЕШ! Потрібно сміливо йти вперед, не боятися труднощів.

Період життя, коли не було доходів та підтримки, тільки діти надавали сили та мотивували рухатися до мрії. Я поставила собі мету стати маркетологом, і я змогла. Чому не зможеш ти?

Період розлучення збігся із періодом хвороби найближчої мені людини – мами. Я залишилася сама з трьома дітьми і нянею. Витратами і нестабільною роботою. Але посмішки дітей і передусім віра в себе допомогли мені йти вперед.

ЯК ЖІНКАМ ВПОРАТИСЬ З ЖИТТЄВИМИ ТРУДНОЩАМИ, ЯКІ ТРАПЛЯЮТЬСЯ НА ЖИТТЄВОМУ ШЛЯХУ?

Не боятися! Нічого. Не слухати тих, хто скаже «Ти не зможеш!», «Діти перешкода кар’єрі», «Ти слабка!» Йти вперед. Буде важко. Буде момент, коли з’явиться бажання все кинути. Але не зупиняйся!

Будь-яка подія – це злітна смуга. Головне – навчитись приймати уроки життя із вдячністю. Необхідні, складні та цінні уроки, які ми маємо засвоїти.

Сьогодні я керую великим інтернет-магазином, де моя команда – це велика сім’я. Все своє свідоме життя я шукала цю роботу, яка сьогодні є моєю майже другою домівкою.

Я люблю наших клієнтів, ціную довіру власників та з теплом щоразу чекаю на нову колекцію і переглядаю із захопленням. Не можу не згадати про нашу менеджерку – людина-оркестр Олену Романюк. Вона яскравий приклад того, як потрібно любити те, що робиш.

Навіть на момент карантину ми змогли разом не тільки утримати клієнта, але й закріпили свої позиції на ринку. Щоранку я кажу собі: «Ми все зможемо!» і це додає сил рухатися далі.

ЯКІ НАЙГОЛОВНІШІ ЦІННОСТІ ВИ ХОЧЕТЕ ДОНЕСТИ ЛЮДЯМ?

Найважливіша цінність – залишатися порядною людиною, незважаючи ні на що, всупереч усьому. Я ніколи не брехала ні собі, ні іншим. Вмію визнавати свої помилки і просити вибачення. Любов рухає нас до зростання і справжнього щастя.

Щастя – це коли твої рідні, близькі, знайомі й незнайомі щасливі від твоєї присутності, їм стає веселіше та легше, коли ти поруч.

РОЗКАЖІТЬ ПРО МАРАФОНИ, ДОЛУЧЕННЯ ДО БЛАГОДІЙНИХ ПРОЄКТІВ ТА ДОПОМОГУ ДІТКАМ З ІНВАЛІДНІСТЬ. ЧОМУ ЛЮДЯМ ПОТРІБНО ДОЛУЧАТИСЬ ДО БЛАГОДІЙНИХ ПРОЄКТІВ ТА ДОПОМАГАТИ ДІТКАМ?

Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2018 – перший мій благодійний марафон, але я точно впевнена, що не останній.

«Біжу, щоб ти жив щасливо!» – представляла на марафоні підопічних фонду «Кожен Може» – діток з інвалідністю, щоб малюки, обмежені з народження діагнозом ДЦП, змогли пройти лікування і стати на ноги, а в майбутньому, можливо, поповнили ряди марафонців. Ми зібрали 1388, 65 грн. Це невелика сума, але я вірю, що це тільки початок. Багато з нас вже розчаровані у зборах грошей, є недовіра. Дуже багато закрилися в своєму коконі з проблем і забули, що навколо є слабші й багатьом потрібна допомога.

Такі проєкти допомагають слабким і дають трохи тепла нужденним!

P.S. Я не стою на місці і готова бути там, де я потрібна.

З відкритим серцем і готова кожному простягнути руку допомоги, де б він чи вона не були! Буду щаслива допомогти жінкам, які на самоті переживають розлучення, проходять складний період свого життя. Напишіть мені в директ і я постараюсь максимально полегшити ваше життя. Я впевнена, ми обов’язково зі всім впораємося!

Ви можете набагато більше, ніж ви думаєте!

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР