Ікеа Київ

Перша IKEA в Україні

Вчора, 1 лютого, компанія IKEA відкрила перший магазин в Україні. Про це повідомляє видання «The Village». Він розташувався у торговельно-розважальному центрі «Blockbuster Mall» на Почайній. Працює перший «міський» магазин у новому форматі, котрий запозичили зі Швеції.

 

Площа магазину – понад 5 000 квадратних метрів, де зручно розташувалися шість кас і майже сотні працівників. Приміщення IKEA має три основні відділи: Living Room («Вітальня»), Bedroom («Спальня») і Kitchen («Кухня»).

НОВИЙ ФОРМАТ IKEA

«Міський магазин» – це новий формат IKEA. Зазвичай магазини IKEA розташовують за межами міста у просторах великого формату, які поєднують і шоуруми, і складські приміщення. Водночас «міські магазини» IKEA розвиває в центральних частинах міст, пропонуючи менший простір (але все одно на кілька тисяч квадратних метрів) і можливість забирати онлайн-замовлення.

«Велику частину наших приміщень займає зона для логістики, включно зі складськими приміщеннями. Утім, оскільки магазин у Києві є магазином «нового міського формату», у ньому ми використовуємо площу тільки для шоуруму з меблями та аксесуарами», – коментують в IKEA. Додають: «Міський формат» IKEA – це не проміжний формат, це концепція майбутнього для великих міст. Цей формат найкраще працює в центрі міста. Наприклад, якби ми розмістили магазин на в’їзді до західної частини Києва, це ускладнило б доступ до нього для мешканців лівого берега».

АСОРТИМЕНТ

В асортименті – понад 5 000 товарів, а 2 000 можна придбати в магазині або за допомогою самовивозу. Три точки входу з різних боків та пункт видачі товарів у зоні паркінгу ТРЦ – ось чим ще дивує відкриття нового магазину. Решта – в «Aшан Рів Гош» на Позняках, «Метро Кеш енд Кері» на Теремках і в «Lavina Mall».

ОНЛАЙН-ШОПІНГ

У травні 2020 року IKEA запустила в Україні онлайн-магазин. Утім, згодом компанія тимчасово обмежила оформлення онлайн-покупок через великий попит на товари. IKEA кажуть, що раніше не використовували подібну модель.

 

ФОТО: «The Village»

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР