парфуми

Секретні місця: куди потрібно наносити парфуми, аби запах тримався довше

Кожна жінка прагне зробити звучання парфумів набагато довшим. Як це зробити і на які місця варто наносити аромат – дізнаємося разом у нашому матеріалі.

Зап’ястя давно вважають класикою в нанесенні духів, але точок пульсації на людському тілі набагато більше. Інколи ми усі робимо це неправильно! Точніше, не зовсім правильно. І коли ви залучаєте усі секретні зони, то аромат витає в повітрі дуже довго. Тому перед нанесенням парфумів та прочитанням нашого матеріалу, переконайтеся, що ваш парфум вам дійсно подобається, а ви готові насолоджуватися ним вічно.

запах

ВОЛОССЯ

Використовуйте версії ароматів, створені спеціально для волосся, або просто розпилюйте його на щітку. Засновники великих парфумерних компаній переконані, що волосся зберігає аромати міцніше, ніж шкіра. Потрібно просто бути обережним, адже парфум містить спирт, що може нашкодити волоссю. Коли ви розчісуватимете своє волосся, аромат тонко і делікатно поглинатиметься.

перстень

ШИЯ

Цей секрет справді зводить з розуму. Нанести аромат на цю зону означає подарувати йому шанс жити довше на вашому тілі. А ще не набридає оточенню, оскільки він звучить ненав’язливим тоном. Перед тим, як застебнути комірець блузки, збризніть зону всередині, де тканина торкається шкіри. Аби протестувати цей лайфхак, прямуйте в місце, де тісно та багато людей.

шия

ЗА ВУХОМ

Вени тут розташовані близько до шкіри, створюючи ідеальні умови для розігрівання і випаровування аромату. Якщо до того ж ви ще носите прикраси, то після розпилення парфуму вони навіть можуть якийсь час зберігати ваш запах. Засновник марки by Kilian Кіліан Хеннессі цій ідеї надав нового звучання, адже винайшов кулони, підвіски та інші милі дрібнички, всередині яких можна поміщати керамічну кульку з вашим ароматом.

шия

ВНУТРІШНЯ ПОВЕРХНЯ ЛІКТЯ

Кажуть, що ця зона «звучить» ще більш спокусливо, ніж зап’ястя. Рекомендують зволожувати шкіру цієї зони додатково. Чим саме? Наприклад, ароматизованим (з банної лінії вашого аромату) або універсальним засобом без запаху, щоб не порушувати магію.

лікоть

ЗАДНЯ ЧАСТИНА КОЛІНА

Зона, яка справді працює. Тут починається фізика: повітряні потоки підіймаються вгору, де завжди гаряче, ніж знизу. Особливість цього місця у тому, що запах чути не відразу. Але після того, як він почне спокусливо звучати і нагадувати про себе, будьте готові захопити світ і оточення навколо.

жіночі ноги
Матеріали за темою
Sorry, no posts matched your criteria.
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР