Секс – іграшки

Предмети інтер’єру для власної насолоди. 18+

Ставлення до секс-іграшок зрушило сприйняття процесу як природної здорової рутини для гарного самопочуття. Всі вони – продукти нового тренду на Fem-tech. Це новий напрямок у створенні секс-пристроїв, що піклуються про здоров’я жінок. Експерти вважають, що ринок технологічних секс-іграшок буде найпопулярнішим сегментом в tech. До 2024 року прогнозують обсяг ринку в 39 мільярдів доларів.

Ми підібрали пристрої, які можна залишити на столі, а не в тумбочці. Ніхто нічого не запідозрить. Нове покоління вібраторів нагадує предмети інтер’єру, а також зовсім не схоже на звичайний асортимент з секс-шопу.

РОЖЕВА КУЛЬКА, ЯКА СХОЖА НА Б'ЮТІ-БЛЕНДЕР

SQUISH – невеликий пристрій рожевого кольору, що нагадує блендер для нанесення тону. У нього зручний інтерфейс і простота у використанні: чим сильніше натискаєте на кульку, тим сильніше вібрує. Ви можете самостійно задавати ритмічний малюнок. Наприклад, два коротких натискання і одне тривале – SQUISH запам’ятає послідовність і повторить її. Вібратор створений з екологічно безпечного силікону. Ціна $ 99.

Вібратор

КЕРАМІЧНА ВАЗА ЧИ ВІБРАТОР?

MAUDE – секс-іграшка нового покоління. Чистота ліній, стримана кольорова гама і нетипова для цього пристрою форма. Навіть сайт компанії більше нагадує онлайн-магазин, який продає лляну постільну білизну.

Вібратор MAUDE коштує $ 45. У нього 3 швидкісних режиму, створений він з технологічного силікону, не містить латексу і парабенів. Заряджати можна через USB. Водостійкий, є тревел-чохол. Виробники продукту обіцяють нестримний оргазм протягом 2 хвилин. До цього ґаджету можна додати і інші продукти: органічні лубриканти без запаху і з алое, свічки для масажу з олією жожоба та екопрезервативи.

ПІДВІСКА НА ШИЮ

Вібратор VESPER замаскований під ювелірну прикрасу. Схожий на довгу сталеву кулю, виготовляється зі срібним напиленням або з 24К покриттям з жовтого або рожевого золота. Можна нанести персональне гравіювання. Виробники VESPER його описують як вишукану насолоду. З технічної позиції у вібратора теж все красиво: 4 потужності, 40 хвилин без підзарядки, зарядка через USB. Одна кнопка керуваня. Є режим, що пульсує. Ціна від $ 69.

VESPER є у вигляді персня. Можна без сорому носити на руці та принагідно використовувати. Напевно, найзасекреченіший вібратор з усіх.

Вібратор VESPER
КРАСИВЕ КІЛЬЦЕ

Вібратор PALMA – це перстень. Довга частина кільця рухома, повертається горизонтально. Тобто, використовувати вібратор можна навіть не знімаючи перстень з пальця. PALMA зроблений з медичної сталі і доступний в кольорі металік і з 24К золотим напиленням. Три швидкості, водонепроникність, 1 година роботи без підзарядки. Імпульсні та хвильові вібрації. Три кнопки керування на тильній стороні кільця. Ціна – 2700 гривень.

СХОЖИЙ НА КАМЕРТОН

CRAVE DUET – це варіація поверхонь і кутів, які створюють ергономічну форму. 2 вбудовані мотори, 4 рівні потужності, можливість комбінувати налаштування. Тихий і водостійкий. Підзаряджати можна за допомогою USB. Просте керування однією кнопкою. Є хвильові, імпульсні вібрації. Можна комбінувати власний режим. Обіцяють швидкий і потужний оргазм. Можна персоналізувати пристрій і написати щось зухвало непристойне. Ціна – $ 149. Можна обрати пристрій у винному, пурпуровому і стильному чорному відтінках.

Матеріали за темою

Топ-3 публікації

Вибір редакції

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР