Художня гімнастика

СК «СПОРТ ЕСТЕТ» – це виховання сильного характеру та дисципліни», – головна тренерка Анна Войнаровська про історію клубу, перемоги та мотивацію

Художня гімнастика – це спорт, який гармонійно поєднується з мистецтвом. Гімнастки виступають зі скакалкою, обручем, м’ячем, булавами та стрічкою. В одному виступі гімнастка повинна продемонструвати складні елементи, майстерність роботи з предметом, рухатися у ритмі музики та розкривати образ. Кожен виступ – це окремий спектакль, окрема історія.

Про свою історію сьогодні розповідає головна тренерка спортивного клубу «СПОРТ ЕСТЕТ» Анна Войнаровська. Разом із найкращою командою тренерів (Семак Марія, Патракова Діана, Долгіх Сабіна) Анна тренує найкращих дівчаток нашого міста та області та підіймає рівень художньої гімнастики на Волині.

Про історію клубу, вікові групи, перемоги та мотивацію – читайте у матеріалі.

Художня гімнастика

Головна тренерка спортивного клубу «СПОРТ ЕСТЕТ» Анна Войнаровська

ЯК РОЗПОЧИНАЛАСЬ ІСТОРІЯ КЛУБУ «СПОРТ ЕСТЕТ»?

«Коли я розпочинала свою кар’єру тренера я зрозуміла, що мені потрібно починати з нуля, адже шлях розпочинається тоді, коли ти знаєш всі тонкощі. На роботу в ДЮСШ потрапити було важко. Тому я вирішила набрати діток самостійно та відкрила свою школу. Стимулом став мій червоний диплом, звання майстра спорту міжнародного класу та величезне бажання підіймати рівень художньої гімнастки у Волинській області».

Художня гімнастика
Художня гімнастика

СКІЛЬКИ ДІВЧАТОК СЬОГОДНІ У КЛУБІ? ЯКІ Є ВІКОВІ ГРУПИ?

«Сьогодні у нашому клубі понад 100 гімнасток. Є багато вікових груп. Наприклад:

  • новачки – 3-5 років;
  • діти 2-го року навчання – 5-7 років.

Професійні групи:

  • молодша – 5-8 років;
  • старша – 9-17 років».

ЯК ПОТРАПИТИ У СПОРТИВНИЙ КЛУБ «СПОРТ ЕСТЕТ»?

«Зараз ми набираємо діток 3-5 років. Попередній запис є обов’язковим, бо потік дуже великий, а групи обмежені в кількості. Тренування для початківців розпочинаються з вересня місяця.

Наша найголовніша вимога – ваше велике бажання займатись цим видом спорту та прислухатися до порад тренерів».

Художня гімнастика

3 ОСНОВНІ ОЗНАКИ УСПІШНОГО ВИСТУПУ НА ЗМАГАННЯХ

  • Систематичність відвідування занять і, звісно, величезне старання та працьовитість на тренуваннях.
  • Відповідальне відношення до зауважень тренерів, бажання максимально краще і швидше виправляти помилки.
  • Підходити до змагань у найкращій своїй фізичній формі.
  • Впевненість в собі. Віра в те, що все вийде.
Художня гімнастика

ЯКИМИ ПЕРЕМОГАМИ ВИ ПИШАЄТЕСЬ НАЙБІЛЬШЕ?

«Наші вихованки є учасницями Чемпіонатів України у програмах майстрів спорту та кандидатів у майстри спорту, чемпіонками та призерками Чемпіонатів Волинської області, членкинями збірної Волинської області. Вихованка клубу є бронзовою призеркою 25-го Ювілейного Міжнародного турніру Кубку Дерюгіної.

Сьогодні «СПОРТ ЕСТЕТ» нараховує 12 кандидатів у майстри спорту. Також наші дівчата щомісяця стають призерками та переможницями міжнародних та всеукраїнських турнірів в Україні та за кордоном».

ЯК ЗМОТИВУВАТИ (ЗАСПОКОЇТИ) ДИТИНУ, КОЛИ ВИ БАЧИТЕ РОЗЧАРУВАННЯ, СМУТОК ВІД ПОРАЗКИ НА ЗМАГАННЯХ, ВИСНАЖЕННЯ ВІД ТРЕНУВАНЬ АБО ЗВИЧАЙНУ ЛІНЬ?

«Обов’язково розмовляти. Багато розмовляти та находити спільні рішення. Працювати як команда в одному напрямку: батьки-дитина-тренер. Для кожної дитини шукати свою мотивацію: когось мотивує новий купальник, змагання вищого рівня або категорія, комусь потрібно поставити більше тренувань, комусь навпаки зменшити. Все індивідуально».

Художня гімнастика
Художня гімнастика

ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА У «СПОРТ ЕСТЕТ» – це...

«Це відкритість та щирість у роботі з вашими дітками. Це велика дружня команда, де всі один за одного. Це індивідуальний пошук та розкриття сильних сторін кожної дівчинки. Це незабутні емоції від спільних поїздок, змагального та тренувального процесу. Це виховання сильного характеру, дисципліни та цілеспрямованості».

Художня гімнастика
Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР