стиліст

Українська стилістка Вікторія Жир: «Кожною зйомкою я пишаюсь»

Фешенебельні фотосесії для модних глянців, розкішні наряди з лелітками та без, вишукані покази та спілкування з відомими людьми – всесвіт моди та стилю так і вабить своєю багатогранністю. Такі можливості втілює власне професія стиліста. Хтось мріє стати ним одразу після школи, хтось поєднує з основною роботою, дехто пірнає в індустрію моди у більш зрілому віці. Так чи інакше, це більше про покликання, аніж про рішення.

 

Вікторія Жир – українська персональна стилістка. Відома плідною співпрацею зі знаменитими модними виданнями, вона підкорила десятки клієнтів своїм професіоналізмом та вмінням бачити прекрасне. А тепер SPACE розповідає про її перші зйомки, підготування до фотосесій та про тих, з ким би їй хотілося попрацювати у майбутньому.

стиліст

ЯК ВИРІШИЛИ ОБРАТИ ПРОФЕСІЮ СТИЛІСТА?

«Я дуже люблю одяг і людей, тому таке комбо допомогло обрати цю діяльність. Мені подобається допомагати дівчатам і хлопцям виражати себе через одяг. До стилістики я прийшла не одразу. Довгий час займалася цим паралельно зі своєю роботою. Так я навчалася та отримувала досвід, аби згодом це стало моїм основним джерелом заробітку».

ЯКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ ВАШОЇ СФЕРИ ТА ЩО ВХОДИТЬ В СПЕКТР ВАШИХ ПОСЛУГ?

«Я персональна стилістка, працюю з людьми переважно з метою змінити власний стиль або доповнити той, який уже сформувався. А також стилізую зйомки для брендів: від концепції та реалізації».

ЧИ ПАМ'ЯТАЄТЕ СВОЮ ПЕРШУ ЗЙОМКУ?

«Так! Це була особиста зйомка для клієнтки з Італії».

ЯКОЮ ЗЙОМКОЮ ВИ НАЙБІЛЬШЕ ПИШАЄТЕСЯ?

«Кожною, абсолютно кожною зйомкою я пишаюсь. У кожній з них – багато праці та любові».

ЩО НАЙСКЛАДНІШЕ В РОБОТІ СТИЛІСТА? ЩО ВАС НАДИХАЄ, А ЩО ДРАТУЄ?

«Складно показувати клієнту альтернативу, тому що людині потрібно повністю довіритися мені, а це не всім легко дається. А надихають готові результати та задоволені клієнти. В роботі ще буває сезонність: є місяці, які повністю завантажені, а бувають і не дуже. Потрібно з цим справлятися і працювати ще більш старанно, аби не вигоріти».

ЯК У ВАС ВІДБУВАЄТЬСЯ ПІДГОТОВКА ДО ЗЙОМКИ?

«Все починається з завдання. Спочатку клієнт розповідає, що він хоче бачити в результаті. Натомість я переношу все на візуальне сприйняття. Отримую завдання від клієнта та створюю мудборд, надихаюсь. Потім я обираю основне, фільтрую зайве і пропоную 2 варіанти на вибір».

особиста зйомка

Особиста зйомка

особиста зйомка

Особиста зйомка

БЕЗ ЧОГО ВИ НЕ МОЖЕТЕ УЯВИТИ СВОЮ РОБОТУ?

«Без одягу та людей».

З КИМ МРІЄТЕ ПОПРАЦЮВАТИ?

«Хороше питання, ніколи не ставила його собі. Хотілося б попрацювати з відомими стилістками, зокрема Юлією Пеліпас, Наталією Гольденберг та Надею Шаповал».

Українська стилістка Вікторія Жир

Зйомка для бренду OLIZ

Українська стилістка Вікторія Жир

Зйомка для бренду OLIZ

Джинси чи сукня?

Джинси.

TOTAL LOOK чи монохром?

Монохром.

Панама чи бейсболка?

Бейсболка.

Розбір гардеробу онлайн чи офлайн?

Офлайн.

Зйомка чи індивідуальна консультація?

Консультація.

Рюкзак чи сумочка?

Сумка.

Пальто чи тренч?

Тренч.

Підбори чи кросівки?

Кросівки.

VOGUE чи COSMOPOLITAN?

VOGUE.

Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР