«ЖК «Атлант» – трендсетер у сфері нерухомості у Луцьку», – забудовник Сергій Сажієнко

Хмельничанин Сергій Сажієнко з особливою іскрою в очах розповідає про уже збудовані комплекси на території усієї України. Мукачево, Луцьк, Хмельницький та Одеса – і це ще не всі локації, де Сергій працює разом зі своєю командою. Разом з двоюрідним братом заснували будівельну компанію «Голдіс Буд», уже має введені в експлуатацію будинки в інших містах України, зокрема у житловому комплексі «Атлант» у місті Луцьку.

Один із проєктів вашої компанії – ЖК «Атлант» – не дарма вважають одним із найбільш успішних у нашому місті. За деякими даними, більшість квартир в будинку продано ще до введення в експлуатацію. У чому секрет такого успіху?

Причини банальна і проста – ми прагнули створити не просто будинок із однією перевагою, натомість у нас була мета збудувати домівку для сотень мешканців і зробити його справді окрасою міста Луцька. Хіба не приємно – їхати вулицею Рівненською та бачити такий динамічний та масштабний об’єкт з масою переваг? Залучили проєктну групу з столиці, ландшафтних дизайнерів – усе для комфорту майбутніх мешканців.

Розкажіть про переваги проєкту. Чим саме відрізняється «Атлант» від інших новобудов Луцька?

Подвір’я комплексу – одне з найкращих, як на мене, у нашому місті. Ми вирішили створювати такий простір, щоб люди отримали доступ до масштабної інфраструктури, зокрема і магазини, кав’ярні тощо. «Атлант» – це трендсетер у будівництві міста. Тренди, які створюємо ми, швидко підхоплюють наш конкуренти. І це тішить. Наша команда скрупульозно працює над подвір’ям. На території житлового комплексу є дитячий майданчик, зона для пікніка й барбекю та спортивна зона: баскетбольний майданчик та тенісні столи. Мешканці комплексу можуть не хвилюватись про те, як їм провести вечір. Тому це унікальна можливість проводити вечори з сім’єю та друзями у дворі свого будинку. У Луцьку ми представлені упродовж 5-ти років, ввели в експлуатацію 7 під’їздів, готуємо 8-ий. Ще 2 – на стадії будівництва.

Неподалік Луцька ваша компанія розпочала глобальне будівництво житла бізнес-класу. Що саме притаманно такому типу житла і в чому його переваги?

Обов’язковими атрибутами будь-якого будинку бізнес-класу є високоякісні матеріали та великі вікна. Крім того, такі будинки передбачають дизайнерське оформлення прибудинкової території. Тут ми розраховуємо на клієнта, який хоче проживати трохи далі від міського шуму, тому і локація відповідна – якомога далі від міста. Якщо хочете придбати квартиру бізнес-класу, то у будинку має бути паркінг або гараж.

Житловий комплекс бізнес-класу «Традиція» розташований у с. Зміїнець на вул. Митна, 2. Цей район – один із найперспективніших, з чудовою інфраструктурою та налагодженим транспортним сполученням. Доїхати до центру міста можна всього за 5-7 хвилин. На території ЖК знаходиться фруктовий сад, алея троянд, екозона, а поруч – ставки, що дозволяє проводити більше часу в гармонії з природою.

жк традиція

Також ми маємо унікальну пропозицію для власників бізнесу. На перших поверхах розташовуються комерційні приміщення різноманітних планувань, які мають окремі входи та панорамне скління. Наші нежитлові приміщення мають безліч переваг, адже це локація з низькою конкуренцією, де велика кількість потенційних клієнтів.

ЖК «Традиція» передбачає розвинену інфраструктуру, адже розташований у районі з хорошою транспортною розв’язкою. Ми подбали тут і про сад троянд, про ставки з неймовірним пейзажем. А для спортсменів тут будуть доріжки для бігу. І все це на території житлового комплексу, хіба не мрія? Фінальним доповненням усієї картини території є власний сад фруктових дерев. Це ідеальне рішення, яке матиме не тільки декоративну функцію, але й практичне застосування. Ми запросили до співпраці професійних ландшафтних дизайнерів для створення унікальної прибудинкової території, яка буде не тільки практичним доповненням комплексу, але й квітковою окрасою. Кожного разу, коли ви виходитимете з дому, вас зустрічають алеї троянд, які даруватимуть хороший настрій на цілий день.  Добудовуємо 2 під’їзди, готуємо до введення в експлуатацію і будемо працювати далі.

жк традиція

Чим здивують об’єкти в інших містах України?

Нещодавно відбулося офіційне відкриття першої черги (два під’їзди) ЖК «9 район». Будинки житлового комплексу «9 район» у Мукачево ввели в експлуатацію. З цього приводу організували святкову подію вручення ключів мешканцям. У Мукачево житловий комплекс також пропонує неабиякий перелік переваг. Прибудинкову територію тут перетворять на багатофункціональний простір для відпочинку, позаяк ландшафтні дизайнери працюватимуть над проєктом озеленення території, а зони для дозвілля ще більше підсилять бажання насолоджуватися кожною хвилиною життя. Окрім того, у житловому комплексі передбачений паркінг для авто зі зручним в’їздом, а найменших мешканців потішить веселе дозвілля на дитячих та спортивних майданчиках. Натомість в Одесі функціонує житловий комплекс «Одеська Чайка».

Фото з церемонії вручення ключів мешканця у ЖК «9 район» у Мукачево

А яким є ідеальний будинок для вас? І чи правда, що в забудовників завжди бездоганні власні оселі?

Нереально побудувати ідеальне житло. Будинки – це високе мистецтво. Для мене немає ідеального будинку: з кожним проєктом хочеться зробити ще краще. Після того, коли завершуєш об’єкт, заходиш туди і розумієш, що тут можна було б зробити по-інакшому. Відтак неможливо сказати, що забудовник створює ідеальні будинки для себе. Щороку з’являються нові тенденції, виходять на ринок нові архітектори та дизайнери.

Нашим читачам цікаво дізнатися, якими новими комплексами потішить нас забудовник «Голдіс Буд»?

У БК «Голдіс Буд» – дуже амбітні плани, натомість в наших житлових комплексах ще плануємо вводити багато новинок, про які поки не хотілося б розповідати. Нехай це залишиться таємницею, тому стежте за нашими новинами у соцмережах, аби бути в курсі. Можу лише сказати те, що плануємо також виходити за межі України, відкривши для себе горизонти Угорщини та Польщі, позаяк вони мають вигідне розташування щодо нашої держави.

Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР