Анна Міщенко

Зірки української музики в соціальному відеопроєкті Анни Міщенко «НЕдитячі слабкості»

В середині травня на платформі YouTube відбулася прем’єра документального фільму «НЕдитячі слабкості». Ідеолог фільму – громадська активістка, суспільна діячка та засновниця проєкту «Соціальний діалог» Анна Міщенко.

Анна Міщенко

«НЕдитячі слабкості» – це друге відео із серії документальних стрічок, присвячених темі залежностей. Восени минулого року на YouTube-каналі «У МИЩЕНКО» відбулась прем’єра першої серії проєкту. Вона присвячена історії реабілітаційного центру в Косачовці під Києвом. Відео викликало великий резонанс у суспільстві. Його подивились понад півмільйона людей.

В продовження серії Анна Міщенко вирішила підняти проблему залежностей не тільки у дорослих, а й у дітей та підлітків.

Анна Міщенко
Анна Міщенко

«Мій фільм для всіх молодих людей, які шукають та пробують свої межі. Я пропоную моїм героям подивитись на самих себе зі сторони», – пояснює Анна. Вона відмічає, що фільм також буде цікавим та корисним для батьків, які мають складності порозуміння зі своїми дітьми, а особливо з підлітками.

В центрі сюжету фільму – особисті історії людей, в житті яких з’явились наркотики. Зокрема і ті люди, імена яких знає вся країна. Серед співрозмовників Анни – вокаліст гурту СКАЙ Олег Собчук, зірка реп-сцени Олег Псюк з проєкту KALUSH, герой останнього сезону шоу «Голос», а тепер ще й сольний артист $asha Tab; шоумен, музикант, ведучий шоу «Орел и Решка» Коля Серга.

Кожен з героїв розказує свою історію залежності. Для когось – це лише сумні сторінки з минулого. Хтось продовжує боротьбу з залежностями або їх наслідками для фізичного та психічного стану навіть зараз. Участь в стрічці відомих людей – свідоме рішення авторів фільму. Це має пригорнути увагу ширшого загалу до проблем, яких нібито не існує в очах влади.

Анна Міщенко
Анна Міщенко

«Влада вважає, що проблеми дитячої залежності просто не існує. А значить, ні лікування, ні реабілітація, ні елементарна допомога підліткам до 18 років не потрібні та не передбачені», – пояснює Анна Міщенко.

За її словами, фільм «НЕдитячі слабкості» – це лише введення у проблему. Матеріалу, історій та фактів в процесі зйомок набралось стільки, що в хронометраж одного відео просто не умістити. Тому бонусом до другого фільму на YouTube-каналі «У_МІЩЕНКО» мають виходити ще й окремі невеликі інтерв’ю з героями фільму.

Анна Міщенко
Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР