Максимум зволоження: чому вам вже варто придбати батер для тіла

Регулярне зволоження та живлення шкіри в холодну пору року – це мастхев у щоденній рутині кожної жінки. Це й не дивно, адже восени та взимку наша шкіра пересушується та потребує більше зволоження. Молочко, лосьйон та креми для тіла – ці поняття відомі всім. Сьогодні на б’юті-ринку все більше говорять про батери для тіла, які складаються з натуральних компонентів, максимально зволожують та живлять шкіру тіла та працюють протягом 24-48 годин. Розповідаємо у матеріалі, що таке батери для тіла та як їх використовувати.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Зміна догляду: як піклуватися про шкіру восени?

ЩО ТАКЕ БАТЕР?

Батер – натуральний косметичний засіб, в основі якого – суміш твердих олій. Він очищає, зволожує і живить шкіру. На відміну від крему, батер має більш щільну, насичену текстуру. Він швидко поглинається і пом’якшує навіть найскладніші ділянки: лікті, п’яти та інші огрубілі місця. Натомість працює протягом 24–48 годин!

Вперше батер з’явився на б’юті-ринку на початку 90-х років минулого століття. Перші версії засобу містили олію насіння манго. Батери з манго швидко завоювали популярність і сьогодні претендують на статус одного з найпопулярніших засобів у догляді за тілом. Над назвою такого засобу довго не думали, адже воно походить від англійського словосполучення «вершкове масло».

ЧИМ БАТЕР ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ІНШИХ ЗАСОБІВ?

Батер принципово відрізняється від молочка для тіла та кремів завдяки своїй щільній та насиченій консистенції, яка краще живить та доглядає шкіру. Саме тому це ідеальний засіб для догляду за сухою та зневодненою шкірою, яка потребує інтенсивного живлення та зволоження.

Звичайні креми для тіла забезпечують зволоження на 8-12 годин, натомість батери працюють протягом 24-48 годин. Засіб насамперед рекомендують для сухої, зневодненої та зрілої шкіри. Власницям жирного, комбінованого та нормального типу шкіри не рекомендують активно використовувати цей продукт – краще віддати перевагу звичайному крему або молочку для тіла.

ВИДИ БАТЕРІВ

Спресовані природним способом. Деякі види натуральних масел мають тверду консистенцію від природи, тому не потребують будь-яких додаткових компонентів або технологічних процесів для свого виготовлення.

Спресовані штучно. Інші види, до яких належить кокосова, мигдальна, апельсинова, фісташкова олії, мають рідку від природи форму, тому потребують змішування з іншими компонентами для отримання необхідної твердої консистенції.

Який би вид батеру ви не вибрали, вони обидва виконують схожі функції.

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ БАТЕР?

Батер потрібно наносити на суху чисту шкіру відразу після прийняття ванни або душу. Можна наносити на шкіру після гоління. Найкраще використовувати цей засіб у нічний час, але жодних обмежень до застосування батерів вранці не існує – засіб добре поглинається і не залишає жирного блиску.

Крім цього, батери можна наносити як живильні засоби (маски) на волосся. Їх застосовують для масажу тіла та для догляду за кутикулою та шкірою рук.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Які доглядові засоби варто додати до косметички восени?

Ензимна пудра, пілінг-скраб, біоцелюлозна маска та інші засоби, які варто затестувати вже цієї осені

5 ефективних кремів для обличчя, які необхідні вашій шкірі цієї осені