Новий ритм: Space mag. презентував обкладинки вересневого випуску, який вийде у новому форматі

Новий сезон. Новий ритм. Новий Space mag. Зустрічаємо вересень у новому форматі журналу та презентуємо обкладинки, Cover Woman яких стала Людмила Міськів, дизайнерка інтер‘єрів, засновниця професійної студії архітектури та дизайну MISKIV STUDIO, організаторка благодійних івентів.

Ви точно були посеред краси в одному з її проєктів. Точно надихалися чи кавували в одному з інтер’єрів, які створила вона. А ще точно були на благодійних івентах під її егідою, адже окрім дизайну інтер’єрів в її серці живе дещо більше – любов до своєї країни та прагнення допомагати не лише військовим, а й усім, хто цього потребує у складні для усієї країни часи.

Про найскладніші проєкти, річницю власної дизайнерської студії та благодійність – читайте повне інтерв’ю на сторінках друкованої версії журналу.

Зйомка відбувалась у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, який віднедавна відкрив нові зали та створив ще більше мистецького простору для лучан і гостей міста.

Різні фактури, гра з простором та світлом, робота з пропорціями та експозиціями. У цій зйомці тендітна Людмила позує на фоні могутніх стін, що проводить паралель між дизайнеркою та обсягом її роботи й організацією благодійних проєктів.

На фото: Людмила Міськів

Фото: Юрко Положевець

Макіяж і зачіска: Лєна Леонтєва

Образи: OZI, особистий гардероб

Instagram: @lyudmila_miskiv_design_studio

Локація: Музей сучасного українського мистецтва Корсаків

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

NEЗLAMNI: як минула гучна благодійна подія у Луцьку. ФОТОЗВІТ

Як минуло відкриття не [винного] закладу InVino у Луцьку: фотозвіт

З присмаком українського хліба: у музеї-скансені відбувся благодійний бранч PALIANYTSIA