Речі у червоному кольорі від українських брендів, які будуть актуальними не один сезон

У грудні минулого року Інститут кольору Pantone обрав головним кольором 2023-го року малиново-червоний 8-1750 Viva Magenta, який балансує між теплим і холодним відтінками. Такий прогноз частково знайшов своє втілення у модній індустрії, проте популярнішими ставали інші відтінки. Зокрема, як не згадати яскраво рожевий, котрий був скрізь після успіху екранізації «Барбі».

Однак і він відійшов у тінь після того, як у десятках колекцій сезону осінь-зима 2023 дизайнери додали червоний колір у кілька різних форм у свої колекції. Інші бренди використовували його лише у вигляді яскравого кардигану або довгого шарфа, однак навіть ці моменти змогли нас переконати у тому, що червоний – це однозначний фаворит сезону осінь-зима 2023/24.

Українські бренди не стоять осторонь цих тенденцій, а й інтерпретують червоний по-новому. RITO присвятили осінню колекцію творчості Анатолія Криволапа, серед яких понад 20 речей у червоному.

Shypelyk сфокусувалися на теплому верхньому одязі й зробили його у кольорі, що нагадує вишневе варення чи компот. Kachorovska пропонує сумки-відерця у багряному, а L’eskizzo вирішили, що шарф – це надто просто, відтак створили яскраво червоний шарф-рукав довжиною у 3 метри! Не оминаємо увагою улюблені трикотажні костюми O.TAJE, що зігріватимуть ще й своїм кольором.

Головні убори в цьому кольорі також заслуговують окремої уваги, наші фаворити – базова біні від COOSH та трендовий берет від SEMA.

Взуття також може бути яскравою червоною родзинкою вашого образу, достатньо лише поглянути на пропозиції від HVOYA, Lookie Atelier, IKOS, аби переконатись у тому, що взуття – це не лише про чорний чи коричневий. Особливо любимо пари, що стануть улюбленими для ваших весняно-літніх луків.

Коли ж ви не хочете мати в гардеробі речей у червоному, можна розпочати з прикрас з такими акцентами. Особливо актуальними будуть вироби з національними мотивами, зокрема, сережки чи підвіски у вигляді калини.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Готуємось до холодів: українські бренди, які пропонують теплий та стильний верхній одяг

Українські бренди аксесуарів, на які варто звернути увагу

Найактуальніші моделі худі 2023 року у колекціях українських брендів

15 найстильніших сумок, які вам точно сподобаються