Skin cycling: час для повного перезавантаження шкіри разом із PH Serum Bar

Метод циклічного догляду за шкірою набирає все більшої популярності і породжує все більше питань. У цьому матеріалі розповідаємо про нього докладніше, спираючись на опубліковані матеріали його засновниці – відомого лікаря-дерматолога, доктора медицини Вітні Боу з Нью-Йорку.

Під час пандемії дерматолог Вітні Боу, доктор медичних наук, помітила, що, попри те, що її пацієнти все більше цікавляться доглядом за шкірою, жоден із них насправді не знав, які саме засоби їм потрібні й коли їх використовувати. Щоразу, коли вони знаходили засіб з новим інгредієнтом, вони додавали його до своєї рутини, не враховуючи, як він буде взаємодіяти з наявною лінійкою продуктів. Тож, намагаючись допомогти своїм пацієнтам більш стратегічно підходити до догляду за шкірою, лікар-дерматолог створила поняття skin cycling.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Ефективні компоненти, які врятують вашу шкіру восени

Що таке skin cycling?

Skin cycling – це концепція, яка передбачає догляд за шкірою з компонентами, які зазвичай не поєднуються, за чіткою схемою:

– відлущування з використанням активних компонентів;

– активна регенерація ретиноїдами;

– відновлення захисного шару шкіри;

– повторення циклу.

Концепція такого циклічного догляду передбачає поетапне піклування про шкіру за чіткою схемою – застосування активних інгредієнтів лише в певний час, після чого настає період відпочинку.

Ідея полягає в тому, що циклічний догляд може запобігти порушенню шкірного бар’єра через надмірне використання активних інгредієнтів. Також це чудовий спосіб налагодити послідовну й ефективну процедуру, яка допомагає шкірі працювати справді оптимально.

Етапи skin cycling

Відлущування.

Засіб, який ви використовуєте, має залежати від потреб вашої шкіри та рівня її чутливості. Є сильніші ексфоліанти, які можна використовувати лише раз на тиждень, і більш м’які, які можна використовувати кілька разів на тиждень. Замість скрабів шукайте хімічні відлущувачі, які містять такі інгредієнти, як AHA, BHA та PHA, оскільки ті набагато делікатніші до шкірного бар’єра й ефективніші.

Ретинол.

Ретинол, мабуть, є найважливішим інгредієнтом, який варто включити в цю схему. Ретиноли мають різноманітні концентрації та склади, тому важливо вибрати той, який базується на потребах вашої шкіри.

Відновлення.

Опісля всіх активів – час подбати про шкірний бар’єр і забезпечити належне зволоження шкіри. Обирайте якісний зволожувальний крем з живильною формулою, яка підтримуватиме шкірний бар’єр.

Концепція skin cycling має різні схеми, але найголовніший принцип – це поєднання в рутині потужних активів (ретинолу, вітаміну С та кислот).

Skin Cycling від PH Serum Bar

Бренд нішевої косметики PH Serum Bar, що розроблена дерматологом, пропонує дієву, ефективну та готову схему – набір «Skin Cycling».

Набір створений для оновлення, омолодження та перезавантаження шкіри. Продумана комбінація, поступовість та ефективність компонентів, які містяться у засобах набору «Skin Cycling» допоможуть вирішити проблеми постакне, пігментації, вікових змін та тьмяності шкіри. Підходить комбінованій, проблемній, жирній та віковій шкірі.

Що входить у набір «Skin Cycling»?

 1. Кислотна пінка для вмивання з чайним грибом AHA Mousse
 2. Суха олія з вітамінами С, А, Е, F в ліпосомах  Liposome Vitamin Serum
 3. Сироватка з двома формами ретинолу Retinol X2 Serum
 4. Крем на ламелярній емульсії з пробіотиком
Схема skin cycling

1 тиждень

Вранці:

1. Кислотна пінка для вмивання з чайним грибом AHA Mousse
2. Liposome Vitamin Serum

Ввечері:

 1. Кислотна пінка для вмивання з чайним грибом AHA Mousse
 2. Retinol X2 Serum
 3. Крем для підтримки мікробіому PROBIOTIC CREAM

Увага! Ретинол варто додавати до своєї доглядової рутини поступово, тому у перший тиждень ретинол рекомендують використовувати через день.

2 тиждень і далі 

Вранці:

 1. Кислотна пінка для вмивання з чайним грибом AHA Mousse
 2. Liposome Vitamin Serum
 3. Крем для підтримки мікробіому PROBIOTIC CREAM

Ввечері:

 1. Кислотна пінка для вмивання з чайним грибом AHA Mousse 
 2. Retinol X2 Serum
 3. Крем для підтримки мікробіому PROBIOTIC CREAM

Від початку другого тижня вашої Skin Cycling рутини ретинол варто додавати щовечора. 

Сайт: serum.bar

Instagram: @ph_serum_bar

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Друг чи ворог: як кофеїн впливає на шкіру?

5 правил у догляді за шкірою рук восени та взимку

Як посилити дію доглядових засобів?

Антиоксиданти у косметиці: навіщо вони і як їх шукати?