Smart Care Mascara: український бренд Sister’s Aroma анонсував нову туш

Сьогодні серед брендів косметики є безліч пропозицій для тих, хто прагне зробити власний погляд якомога виразнішим, а віям надати бажаного об’єму та довжини без нарощення. А як знайти туш, яка поєднує у собі відразу всі ці характеристики, знає український бренд Sister’s Aroma, який анонсував продаж Smart Care Mascara.

 

Чому SMART?

Технологія термотуші дозволяє триматися на віях до 48 годин без розмазування, осипання тощо. Вона відштовхує воду, не створює ефекту темних кіл під очима. Силіконова щіточка допомагає розподілити туш від основи вій, видовжити їх і надати природного об’єму.

Ще однією особливістю туші є етап її демакіяжу, тому що вона не потребує спеціальних засобів, її змивання відбувається просто за допомогою теплої води (40°). Бренд рекомендує змивати туш акуратними рухами після розмокання, стягнувши туш з вій злегка покручуючими рухами.

Чому CARE?

AQUAXYLTM – це патентований зволожувальний 3D-комплект, що живить і зволожує структуру війки, укріплює та захищає від пересушування і передчасного випадання.

NMF COMPLEX – це комплекс з амінокислот, пептидів, церамідів і натуральних зволожувальних факторів, що реструктуризує волосинку, захищає її від ламкості.

Завдяки цьому ви матимете натуральний погляд та об’єм, видовження, захист та збереження структури волосини.

Instagram: @sistersaroma.ua

Сайт: sistersaroma.com

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

У Львові відкрився перший магазин українського бренду Sister’s Aroma

Glass effect: Sister’s Aroma презентували новий бальзам для губ

5 улюблених продуктів Sister’s Aroma редакції Space mag.

«Who run the world? Sisters!»: український бренд Sister’s Aroma представив крем для рук з дизайном від Маші Реви