Головні кольори сезону в образах українських блогерів

PANTONE І ЩЕ РАЗ PANTONE

Не знаєте, які кольори обрати на осінь-зиму 2020/2021? Не знаходите, чиїми образами надихатися на українському просторі? Ви точно у правильному місці, позаяк наш модний онлайн-ресурс розповість все та навіть більше про головні кольори сезону.

Інститут кольору Pantone визначив основну кольорову гаму. Серед трендових кольорів майбутнього сезону: насичений малиново-червоний (Samba), пурпурно-фіолетовий (Magenta Purple), бурштиново-оранжевий (Amber Glow), жовто-зелений (Green Sheen), колір обжареної червоної цегли та інші. Штучний інтелект проаналізував колекції сезону осінь/зима 2020, які світ побачив у лютому. За словами розробників Heuritech, інтелект передбачає тренди на рік вперед з точністю 90%.

Space виділяє найактуальніші кольори для осені та зими та показує, як їх додають до свого гардеробу відомі українські фешн-інфлюенсери.

М’ЯТА

М’ятні відтінки — Misty Jade, Water Fall та UltraMarine Green — варіюються від світлого до темної бірюзи. Цей колір вдало інтегрує у своєму гардеробі одеська блогерка Аліса Фетісова

@alice_fetisova

ПАСТЕЛЬ

Головні пастельні відтінки – лавандовий Lupine, небесно-блакитний Blue Topaz і ніжно-рожевий Blushing Pink. Світла палітра актуальна завжди, але у цьому сезоні її приміряють не лише жінки, а й чоловіки. Дизайнери також додають ці кольори у різні принти і фактури: в пастельні відтінки фарбують пір’їни, блискітки та принти тай-дай. Цей колір уже підкорив серце львівської фешн-інфлюенсерки Іванки Хоми.

@ivanka_khoma

ЗЕМЛИСТІ ВІДТІНКИ

Відтінки бежевого також не втрачають актуальності. Верблюжий Tawny Birch, темно-зелений Military Olive і світлий Sheepskin легко поєднуються одне з одним. Один зі взірцевих прикладів такої палітри – блогерка та телеведуча Аліна Шаманська.

@shamankaa

НАСИЧЕНИЙ БЛАКИТНИЙ

Класичний синій став головним відтінком 2020 року, а насичений блакитний домінував на подіумах. Різні відтінки блакитного – Blue Bird, Marina і True Blue можна поєднувати в одному образі. Трендові кольори уже додала до свого family look новоспечена сім’я Куровських. Фешн-інфлюенсерка та блогерка Наталі Литвин та ведучий Олександр Куровський показують, наскільки гармонійно вписується блакитний колір у сімейний гардероб.

@natalilytvyn

@kurovskiy

РОЖЕВИЙ

Рожевий – один з головний відтінків 2020 року. Він одразу захоплює погляди, він акцентує увагу у стрічці соцмереж. А на фоні протестів у США його почали використовувати для обговорювання соціально важливих проблем. За це яскраво-рожевий назвали «політичним». Восени також будуть актуальними пудрові та ягідні відтінки: Pink Lemonade, Cabaret, Pale Blush і Very Berry.

Малиновий костюм з’явився в гардеробі фешн-інфлюенсерки Анастасії Стадник, а також у її бутику @stadnyk.store.

@n.stadnyk

@stadnyk.store

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Колір в політиці

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР