Dolce & Gabbanа

Модна тенденція сезону: обираємо сумку-косметичку

Кожній жінці хочеться мати у своєму гардеробі цілий арсенал з сумок різних дизайнів. Одна з модних покупок сезону весна-літо 2021 – сумки, які так нагадують жіночі косметички для жіночих б’юті-ґаджетів. Дизайнери працюють над тим, щоб косметичка могла стати повсякденним варіантом. Розглядаємо варіанти з подіумів та обираємо варіант, який найбільше до смаку.

Сумку-косметичку продемонстрували у Christian Dior – модель з м’якої шкіри ягняти із назвою Dior Travel. Її можна носити на руці, на плечі або через плече завдяки ручці та ременю, який знімається.

Christian Dior

Christian Dior

Сумки із застібкою-змійкою, подібні до косметичок для б’юті-приладдя, –  модна покупка сезону весна-літо 2021. Бренди вирішили переосмислити свої знакові косметички й запропонувати повсякденний варіант. Цієї весни показали ідеальний аксесуар на щодень – сумку-косметичку з м’якої шкіри ягняти. Завдяки ручці й знімному ременю сумку можна носити в різних варіаціях: у руці, на плечі або навіть через плече.

 

Chanel також створили елегантні мікроаксесуари, які можуть стати конкурентами для відомих сумок Симона Порта Жакмюса. Маленькі і функціональні сумки на змійці з додатковими зовнішніми кишенями для дрібничок з’явилися у колекції Coach. Схожий варіант створили і в Dolce&Gabbanа, але у них він без змійки.

Chanel

Chanel 

Coach

Coach

Dolce & Gabbanа
Dolce & Gabbanа
Louis Vuitton
Louis Vuitton
Roger Viver
 Roger Viver 
Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР