Про тренди осені від інфлюенсерки Іванки Хоми

Lifestyle i fashion-блогерка Іванка Хома поділилась у своєму Instagram інформацією про найголовніші тренди осені 2020. Допис з’явився в її акаунті Instagram. Нагадаємо, що дівчина нещодавно створила власний гід зі стилю.

9 ТРЕНДІВ ОСЕНІ

МОЛОЧНИЙ, БІЛИЙ КОЛІР – просто must have! Особливо, якщо йдеться про верхній одяг чи навіть взуття. Не варто боятись білого в осінньому сезоні, адже такі образи мають дуже стильний та вишуканий вигляд.

В’ЯЗАНІ ЖИЛЕТКИ. Справжній мікротренд, який підхопили всі магазини мас-маркету. Це річ, яку справді може дозволити собі кожна (шукайте класні варіанти в H&M). Такий собі привіт з минулого.

 

ШКІРА. Не здає позицій і цього сезону. Раджу звернути увагу на коричневі, молочні відтінки, різні структури/фактури (під крокодилячу шкіру, наприклад, є дуже класна модель в ZARA).

 

КОЛІР! Більше кольору цього сезону: фуксія, бірюзовий, червоний – додавайте поступово і вчіться міксувати. Я вже замовила собі яскраву червону блузу. Бачу її в поєднанні зі шкіряною сумкою в карамельному відтінку.

TOTAL BLACK. Головна фішка таких образів – різні фактури (шкіра + брючна тканина, наприклад) і акцент на аксесуари (прикраси, пояс, сумка) або ж на яскраве взуття.

КОСТЮМИ. У всіх можливих варіаціях: двійки, трійки, зі спідницею, химерні оверсайз, піджак + міні – все на ваш розсуд, але костюм у вашому осінньому гардеробі МАЄ місце.

 

ВИСОКІ плечі. Також не здають своїх позицій, тому сміливо беріть.

 

КЕЙП. Ще один майбутній тренд. Якщо говорити про верхній одяг – це справді один з найстильніших варіантів. Чекаємо, коли мас-маркет підхопить цей тренд. Хоча, ZARA вже зробила декілька позицій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Головні тренди взуття 2020

 

INSTAGRAM: ivanka_khoma

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР