Що повинно бути у гардеробі прийдешнього року

Цього року кожен із нас надавав перевагу більше домашньому одягу, але в прийдешньому ми точно матимемо бажання проводити час за межами дому у відповідному образі. На модний олімп повернуться речі з 70-тих років, а урочистий одяг носитимемо без приводу. Space обрав речі, які точно повинні бути у гардеробі 2021 року.

ШТАНИ КЛЬОШ

Штани цього крою повернулися на подіуми ще у весняно-літньому сезоні. Дизайнери переосмислили дух 1970-х років. Бездоганні штани можна відшукати у колекції з Proenza Schouler, Charlotte Knowles, Nensi Dojaka і Versace.

Nancy Dojaka, Proenza Schouler, Charlotte Knowles

БРАЛЕТ

Хочете додати трохи сексуальності? Зверніться до Донатели Версаче. Вона це зробила за допомогою бралетів, які дуже стильно вписала в образи. Альберта Ферретті й Симон Порт Жакмюс також цікаво обіграли спідню білизну у своїх колекціях.

Versace, Alberta Ferretti, Jacquemus

СПОРТИВНА КУРТКА В СТИЛІ 1970-Х

Тенденції щодо спортивного способу життя диктують нам оновлення сучасного гардеробу винятково зі спортивним одягом. Бренди демонструють нові способи цікавих поєднань спортивних речей. Міуччіа Прада в колекції Miu Miu обіграла спортивну куртку у стилі 1970-х за допомогою спідниці-олівця, натомість Алессандро Мікеле пропонує її носити зі строгою сумкою й вишуканим взуттям.

Miu Miu, Walles Bonner x Adidas, Gucci

МІНІСПІДНИЦЯ

Дизайнери певний час не звертали уваги на мініспідниці, а згодом цілу колекцію саме для цього елементу гардеробу присвятила Лотта Волкова, яка зараз працює з Blumarine, а Максиміліан Девіс продемонстрував, як міні можна вписати в гардероб шанувальники мінімалізму.

Maximillian Davis, Blumarine, Miu Miu

ТОТАЛЬНИЙ РОЖЕВИЙ

Рожевий колір може викликати різноманітні емоції. В когось він асоціюється з інфантильністю, а іншим нагадує про політичний аспект. Але його однаково поціновують і дизайнери, і модниці. Усі відтінки рожевої палітри можна знайти у Chanel, Gucci, JW Anderson, Cecilie Bahnsen, Molly Goddard і MSGM.

MCGM, J.W. Anderson, Gucci

Коментарі
  • Oscar Ramsden

    REPLY

    very appropriate article

    10.12.2020
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР