Ювелірний дім SOVA відкриває новий бутик SOVA у ТРЦ «Порт Сіті» у Луцьку

Ювелірний дім SOVA запрошує лучан і гостей міста 3 лютого на відкриття нового бутика у ТРЦ «Порт Сіті» у Луцьку. Знайти бутик можна на центральній алеї ТРЦ.

Перші п’ять клієнтів, які зроблять покупку у новому бутику отримають подарункові сертифікати від SOVA на суму 1000 гривень.

SOVA змінює формат острову на новий зручний бутик в оновленій концепції бренду з м’яким світлом, що створює ідеальні умови для ювелірного шопінгу. Ювелірний дім дбає про якісний сервіс для клієнтів, тому у бутику ви можете скористатися відкритою зоною ультразвукової чистки прикрас та випити кави.

«Зміна формату від острова до бутика у ТРЦ «Порт Сіті» – це логічний та послідовний крок у розвитку нашого бренду. Більший простір SOVA у новій концепції бренду дозволяє надавати нашим клієнтам комплексний сервіс найвищої якості. У бутику ми можемо повноцінно знайомити клієнтів з новинками та флагманськими колекціями», – розповідає Крістіна Башлій, директорка з маркетингу ювелірного дому SOVA.

Також впродовж дня клієнти зможуть пригоститися ігристими напоями та полуницею у шоколаді.

Відкриття нового бутика – це чудова нагода приміряти діамантові новинки зі смарагдами з колекції The Diamond lines та спокусливі прикраси із нової колекції SHE.

SHE: твоя сексуальність в новій ювелірній колекції від SOVA

До того ж ви можете обрати щось особливе для себе чи близьких із лімітованої капсули зимових подарунків від ювелірного дому SOVA, створену за зразком орнаменту зі збірки Музею Івана Гончара.

SOVA x Музей Гончара: ювелірні подарунки, створені за зразком орнаменту зі збірки музею

Зверніть увагу на флагман капсули – срібну прикрасу SOVA із фантазійною емаллю у формі птаха, доповнену кольоровими ювелірними шнурками.

Чекаємо на вас 3 лютого у новому бутику SOVA у Луцьку!

САЙТ: sovajewels.com

INSTAGRAM: @sovajewels

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

RUBY: перша колекція ювелірного дому SOVA, присвячена рубінам

Майстри ювелірного дому SOVA відповіли на небанальні питання про свою роботу

SOVA x Музей Гончара: ювелірні подарунки, створені за зразком орнаменту зі збірки музею