5 українських брендів постільної білизни з льону

Коли наші предки ще не знали, що таке гіпоалергенність чи екологічність, то вже шили одяг та текстилю з льону. Рослину самі ж вирощували та перетворювали у тканину. Сьогодні українські бренди продовжують ці традиції. Тому, купуючи речі з льону, ми повертаємось у минулі часи, але з нотками сучасності та стилю.

Space підібрав 5 українських брендів, які створюють постільну білизну та домашній текстиль з льону.

GNIZDO

Це бренд про українську душу у сучасному виконанні. Філософія виробника полягає у використанні тільки натуральних матеріалів – льон, бавовна, дерево. Тут можна знайти домашній текстиль з натурального льону для стильних інтер’єрів.

Бренд створили ще у 2017 році, коли засновники не знайшли на полицях магазину гідного текстилю. Багато постільної білизни з Китаю, Туреччини, Європи та інших країн, рідше українського виробника. Але коло значно звужувалось в асортименті, коли запитували про однотонні кольори або хоча б лаконічний дизайн. А ще більше звужувалось, якщо запитували про абсолютно натуральний склад.

Відтак вони, не знайшовши якісну натуральну постільну білизну, створили її самі. Тепер бренд займається виробництвом не тільки постільної білизни, а й текстилю для ванної, подушок та штор. Постільна білизна коштує 3200 гривень, штори – 1000 гривень, а сукні з льону – від 1200 гривень.

Lady Di atelier

Це справді особлива постіль від особливого виробника. Lady Di atelier – це перше в Україні інклюзивне ательє. Тут працевлаштовують жінок з інвалідністю. Основним вектором ательє є пошив шовкових хустинок з малюнками від дітей з синдромом Дауна. Але нещодавно вони запустили у продаж ще й натуральну постільну білизну з 100% льону.

Lady Di atelier вже створили постіль для всієї онкологічної лікарні у Львові. І зараз вони виходять на українські та закордонні ринки. Коштує постільна білизна 7000 гривень. Але засновниці переконують, що така постіль – це клас люкс, адже зроблена з високоякісного натурального матеріалу.

MOONLINEN

Цей бренд продовжує традиції наших предків. Moonlinen займається виробництвом столового текстилю, постільної білизни та одягу для дому з натурального льону.

Але це не звичайний текстиль – всі вироби прикрашені оригінальною вишивкою та в’язкою. На такій білизні спати в рази приємніше. Адже, крім того, що вона натуральна та гіпоалергенна, вона ще й надзвичайно гарна. Колекції виробів відшивають обмеженими партіями, тому що бренд – за  індивідуальність.

За словами засновників бренду, поштовхом до відкриття власного лляного виробництва стала стара скриня, що залишилась від бабусі: там були вишиті скатертини, фіранки, простирадла, прикрашені ручною в’язкою. А й справді вироби від Moonlinen переносять у дитинство до бабусі, коли ми спали на натуральній постелі з різноманітними візерунками, а скатертина на обідньому столі була оздоблена мереживом ручної роботи. Вироби від Moonlinen коштують, в середньому, 2000 гривень.

ETNODIM

Льон – матеріал гігроскопічний. Під ним неможливо спітніти, перегрітися, відчути дискомфорт навіть у сильну спеку. Головна особливість лляних пледів – приємна прохолода і здатність зігрівати в холоди. Український бренд ETNODIM пропонує саме такий варіант.

ETNODIM – це український бренд сучасного етноодягу, який був заснований у 2009 році. Головна їхня концепція в тому, що вишиванка – це мистецтво.

Але крім вишитих сорочок бренд пропонує лляні пледи та постільну білизну. Завдяки своїй структурі та плетінню пледи створюють масажний ефект. Лляний плед коштує 1216 гривень, а постільна білизна – 2880 гривень.

ГАРМОНІЯ

Гармонія Home заснована у 2005 році, як невеликий сімейний бізнес з виробництва лімітованих колекцій столового текстилю. Як зазначають засновники, головною перевагою продукції завжди були: бездоганна якість, яка забезпечує легкий догляд за виробами, та тривалий час їх використання. Філософію бренду передає його логотип – символи чотирьох стихій (всесвіт, сонце, вода, земля) та берегині.

Продукція бренду популярна не тільки в Україні, а й в США, Канаді, Франції, Німеччині та Австралії. Ціни: від 180 гривень за серветку, до 7000 гривень за комплект натуральної постільної білизни.

Вибір редакції

[eltdf_layout5 skin=”” posts_per_page=”3″ column_number=”3″ space_between_items=”huge” display_author=”” display_pagination=”” post_in=”8379, 9578, 10546″ offset=””]

Топ-3 публікації

[eltdf_layout5 skin=”” posts_per_page=”3″ column_number=”3″ space_between_items=”huge” display_author=”” display_pagination=”” offset=”” post_in=”9689, 10414, 10452″]
ПОПУЛЯРНЕ
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
ПОПУЛЯРНІ МАТЕРІАЛИ
gattorre-jef-claesп
Alique-201811111111111
IMG_65111
ad4f49d96a6e111111111111
ann haustova
cy9n591глв1111111
T95_TAYLOR_K201320-006_MAIN-MODELS_01-RGBо
завантаженнят
1_
32 (1)