Річниця Space mag: легендарні обкладинки глянцю за останній рік

19 листопада луцький глянець Space mag святкує свою 6-ту річницю. Листопад є важливим місяцем для редакції журналу, адже саме 6 років тому з’явилася дебютна обкладинка.

Цей випуск став моментом великих трансформацій і перевернув луцький світ моди з ніг на голову. Будь-яка обкладинка глянцю – це окремий вид мистецтва, тому кожну із них можна назвати легендарною.

Безперечно, що найголовнішими коштовностями останніх випусків стали наші Space Woman. За цей рік на обкладинках глянцю з’являлися успішні та відомі жінки міста і не тільки! До слова, Оксана Коротка, власниця «Центру естетичної медицини» вперше з’явилася вагітною саме під час зйомки одного з випусків.

Головними героїнями випусків були: власниця бутику одягу Альона Данилюк, засновниця модельного агентства MZM Models Марина Занюк, власниця салону краси Selfie Юлія Шишолик, телеведуча Наталка Войтович, засновниці бренду одягу Le Rose Катерина та Любава, власниці бутиків корейської косметики SMART BEAUTY Оксана та Леся Коробчук. На одній з обкладинок – обличчя бренду NOVELLINA.

 

Приємні спогади про стильні fashion-зйомки назавжди залишаться не лише у наших серцях, а на сторінках випусків. Дякуємо кожній Space Woman за довіру.

 

Хочете стати наступною Space Woman? Топовий глянець вашого міста з радістю допоможе втілити всі мрії на сторінках топового видання міста.

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР