Закони підсвідомого від луцької психологині Юлії Дзюби

Незнання законів не звільняє від відповідальності, навіть якщо це закони нашого несвідомого.

Спробуймо уявити собі нашу психіку у вигляді айсберга, що плаває в океані️. Верхівка, яку видно на поверхні води це свідомість. Вона складає близько 10 % цієї брили льоду. Це те, що ми свідомо розуміємо. Решта 90 % це несвідоме людини.

Несвідоме особлива область психіки, яка знаходиться поза свідомим контролем людини. У несвідоме витісняються наші таємні бажання і фантазії, які суперечать суспільним нормам моралі та загальноприйнятим правилам поведінки. 

Які ж закони діють в такому величезному несвідомому?

Закон №1. Для підсвідомої частини людини не існує іншої людини.

На підсвідомому рівні ми не розрізняємо «своє» або ж «чуже». Уявляючи іншу людину, ми автоматично все приміряємо на себе.

Тому для нашого несвідомого інша людина і є «Я». Несвідоме працює за принципом: роблячи погано комусь, ти робиш погано самому собі. Звідси найважливіший і найуніверсальніший принцип моралі людства: не роби іншим те, що не хотів би, щоб зробили тобі.

Закон №2. Поняття часу відсутнє.

Для несвідомого немає розділення на минуле, сьогодення і майбутнє️. А оскільки для несвідомого немає різниці в часі, ми завжди хочемо зануритись у минуле та його змінити. Наприклад, змінити сприйняття минулої події з точки зору теперішнього розуміння і дати йому це значення.

Закон №3. Уявне впливає на нас так само, як реальне: воно рівноцінне віртуальному.

Для нашого несвідомого фантазії це теж реальність! Ви напевно помітили, наскільки популярні зараз техніки візуалізації. І вони справді дієві.

Отже, згідно з законами несвідомого можна зробити висновки:

– чини з іншими так, як би хотів, щоб вчиняли з тобою;

– щасливе дитинство можна створити будь-коли;

– наше майбутнє залежить від того, які слайди на своєму внутрішньому екрані ми показуємо собі зараз;

– наші фантазії стають реальністю: фантазуйте красиво.

Знаючи ці закони, ви самі можете стати творцями своєї щасливої реальності. У вас невичерпна кількість прихованих ресурсів та можливостей, просто дозвольте собі глибше пізнати себе.

FACEBOOK:  Юлія Дзюба

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР