Space mag святкує 6-ту річницю

Цього року Space mag святкує свою 6-ту річницю. З моменту запуску журнал пройшов шлях від новачка української фешн-індустрії до авторитетного фешн-видання. Увесь цей час команда Space mag втілює найсміливіші ідеї та відкриває нові фешн-імена і в Луцьку, і в усій Україні.

Сотні зйомок, тисячі правок та зустрічей, дедлайни, щасливі очі та посмішки наших читачів.

Як це було, розповідає головна редакторка Space mag Ірина Леван.

«Ми зможемо це зробити!» – сказали ми з Юрою один одному ці слова 5 років тому зі страхом в очах і почали працювати над надзвичайно цінним для нас проєктом – Space magazine. Проєктом, який змінив наше життя, наше оточення, наші серця.

Роки розвитку журналу можна поділити на етапи, які закінчувались та розпочинались тоді, коли це було необхідно. Всесвіт допомагав нам приймати правильні рішення і ніколи не зупинятись. А зараз я з впевненістю можу сказати: «Так, Юрко, ми зробили це!»

Ми створили бренд, якому вірять! Бренд, з яким товаришують десятки неймовірних людей! Тисячі людей гортають сторінки Space і знаходять щось важливе для себе.

Ми – частина життя міста, і це так круто!

І я неймовірно щаслива, що зараз ви читаєте найпопулярніший журнал у місті Луцьк! Щомісяця ми створюємо його з неймовірними людьми, які вірять в нас, підтримують та надихають!

Дякую усім за вашу любов та підтримку упродовж цих років. Далі більше…

 

З любов’ю, головна редакторка Space mag Ірина Леван.

 

Переглянути онлайн-версію журналу можна тут.

Відео зі святкування 5-ої річниці журналу:
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР