Заломи на шкірі: як боротися з мімічними зморшками

Шкіра обличчя дуже чутлива, тому вона потребує постійного догляду. Втома, шкідливі звички насамперед відображаються саме на обличчі, тому після 20-ти років ми починаємо помічати зміни. Однак, якщо в молодому віці будь-які ознаки втоми та зневоднення можна легко скоригувати косметичними засобами з активними компонентами, то у віці 30+ потрібно вмішуватися косметологічними методами.

 

Однією з найбільш поширених проблем є мімічні зморшки, назва яких говорить сама за себе. Для людини властиво виражати емоції та почуття. До слова, з роками вони відображаються на обличчі заломами на шкірі та навіть допомагають зрозуміти характер людини: оптиміст чи песиміст. Якщо з такими зморшками не боротися, то з віком вони стають глибшими, а розгладити їх можна лише хірургічно.

Насамперед мімічні зморшки з’являються на підборідді, на лобі, біля носа та губ, навколо очей. З’являтися вони починають вже після 20-ти років. Чим емоційніша людина, тим більша ймовірність раннього виникнення таких зморшок. Жінки завжди відкрито демонструють свої емоції, тому їх відносять до «групи ризику». Хоча рано чи пізно кожному трапляються вікові зміни. Існують також і інші фактори їхнього виникнення, про які ми розповімо у нашому матеріалі.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ МІМІЧНИХ ЗМОРШОК

Деякі спеціалісти уточнюють, що активна міміка не завжди основна причина виникнення мімічних зморшок. Існує ціла низка факторів, які передбачають виникнення заломів на обличчі. До основних причин створення глибоких мімічних зморшок належать такі:.

  • гормональний збій призводить до сухості та викликає виникнення заломів;
  • захворювання ШКТ призводять до збою обміну речовин та дефіциту вологи та вітамінів у шкірі;
  • косметичні засоби низької якості;
  • шкідливі звички (алкоголь, куріння);
  • проживання в екологічно несприятливих територіях;
  • відсутність правильного догляду за шкірою обличчі;
  • гіперактивність м’язів на конкретних ділянках (між бровами, навколо рота);
  • вплив УФ-променів;
  • надмірна сухість шкіри;
  • стреси;
  • неправильний спосіб життя.
  • Погана спадковість.

Наші звички та байдужість до свого здоров’я та зовнішнього вигляду призводить до ранніх мімічних зморшок.

ЯК ПРИБРАТИ МІМІЧНІ ЗМОРШКИ

На ранніх етапах мімічні зморшки можна розгладити, однак поступово вони стають все глибшими, тому безслідно їх прибрати вже складніше. Існує низка косметологічних процедур, які сприяють профілактиці та усуненню.

ПЛАЗМОЛІФТИНГ

Передбачає ін’єкційне введення плазми, яку взяли з крові пацієнта. Результат помітний вже після першої процедури. Повертається еластичність шкіри, пружність, відбувається розгладжування мімічних зморшок. Один курс включає проведення 3 процедур.

МЕЗОТЕРАПІЯ

Уколи в проблемну зону. Вітамінна суміш точково вводять неглибоко під шкіру. Процедура передбачає раннє старіння шкіри, сприяє нормалізації обмінних процесів, позбавляється з акне та постакне, зменшує зморшки. Один курс може складатися з 5-10 процедур. Їхня кількість залежить від індивідуальних потреб пацієнта.

БОТУЛІНОТЕРАПІЯ

Введення мікроін’єкцій речовин на основі ботулотоксину (ботоксу). Процедура дозволяє прибрати мімічні зморшки, розгладжуючи шкіру. Це відбувається через блокування потрібних м’язів обличчя, що призводить до поступового розслаблення. Ботулінотерапію проводять за один сеанс. Повторно її можна застосуватися після завершення дії речовини, через 3-8 місяців.

БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ

Передбачає ін’єкційне введення гіалуронової кислоти, яка сприяє нормалізації водного балансу епідермісу, який розгладжує зморшки, підвищує пружність шкіри та повертає здоровий колір обличчя. Курс включає 3-5 процедур з інтервалом 2 тижні.

КОНТУРНА ПЛАСТИКА

Передбачає введення під шкіру речовин на основі гіалуронової кислоти. Процедура дозволяє ефектно боротися з ознаками старіння і коригувати виникнення зморшок. Сприяє моделюванню овалу обличчя, вбиває асиметрію. Для цього достатньо лише одного сеансу, однак інколи потрібне додаткове коригування. Повторювати контурну пластику можна кілька разів.

ЧИ МОЖНА ПОЗБУТИСЯ МІМІЧНИХ ЗМОРШОК У ДОМАШНІХ УМОВАХ

Якщо ви помітили на обличчі перші мімічні зморшки, не поспішайте панікувати. З першими ознаками можна боротися за допомогою спеціальних кремів, масок та гелів. З глибокими зморшками також цілком реально боротися, однак правильний догляд за собою повинен стати щоденною та обов’язковою рутиною.

ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ

Під час вибору потрібного засобу легко розгубитися, адже майже кожен б’юті-бренд представляє цілу лінійку засобів проти мімічних зморшок: олії, креми, маски, гелі, бальзами та сироватки. Одні належать до косметичних засобів, а виготовляють їх на основі гіалуронової кислоти. Такі продукти ефективні для профілактики виникнення мімічних зморшок, оскільки головний компонент, гіалуронова кислота, не в стані проникати у глибокі шари епідермісу. Зате вона гарно живить шкіру, зволожуючи її. Інші засоби виготовляють на основі колагену і білків еластину, які відповідають за розгладжування шкіри та зменшення зморшок.

 

Є ще група препаратів, у складі якої присутні пептиди. Ці компоненти блокують імпульси, які передаються мімічним зморшкам, а також стимулюють вироблення колагену, водночас допомагаючи у боротьбі проти заломів.

ГІМНАСТИКА ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ

Попри те, що у деяких спеціалістів все ще залишаються сумніви щодо цього методу, існує безліч вправ, якими активно користуються зірки та ті, хто хочуть «затримати» старіння.

Всі прийоми гімнастики полягають у тому, щоб розслабити мускулатуру обличчя, після чого почергово укріпити кожен м’яз. Класична програма розрахована на 3 місяці, а потім варто зробити невелику перерву. Щоб позбавитися мімічних зморшок на лобі, покладіть долоні над бровами. Пальцями акуратно тисніть вниз, одночасно піднімаючи брови та переводячи погляд на верхню точку. У такій позі варто залишити на 30 секунд. Повторюйте 20 разів. Є ще й вправи, які дозволяють боротися з носо-губними складками. Рот привідкритий, губи замкнені. Вказівні пальці розташовані на зоні куточків губ. Поступово пересувайтеся пальцями до крил носа, а потім повертайтеся в вихідне положення. Зробіть 20 таких повторів.

Матеріали за темою
[eltdf_layout5 skin=”” posts_per_page=”4″ column_number=”4″ space_between_items=”huge” sort=”popular” display_author=”” display_pagination=”” offset=”” post_in=”13436, 14787, 14632, 16271″][eltdf_layout5 skin=”” posts_per_page=”4″ column_number=”4″ space_between_items=”huge” sort=”popular” display_author=”” display_pagination=”” offset=”” post_in=”16380, 15836, 15175, 14207″]
Топ-3 публікації
[eltdf_layout5 skin=”” posts_per_page=”3″ column_number=”3″ space_between_items=”huge” sort=”popular” display_author=”” display_pagination=”” post_in=”16286, 16271, 16380″ offset=””]
Вибір редакції
[eltdf_layout5 skin=”” posts_per_page=”3″ column_number=”3″ space_between_items=”huge” display_author=”” display_pagination=”” post_in=”14855, 12520, 15524″ offset=””]
ПОПУЛЯРНЕ
ПОПУЛЯРНІ МАТЕРІАЛИ
IMG_1567111
HOUSE of GUCCI
photo_2024-11-28_12-16-51
1 ч пт
55e99f75faa1bafe9a11111111
unname
STIMMA_Flow_51111111
1 (2)
Instagram post - 92 (2)