Чому варто застосовувати рицинову олію

Рицинова олія – прозора, тягуча речовина жовтуватого кольору. В народі її також називають касторовою або касторкою. З давніх-давен касторка широко використовується для догляду за шкірою, прискореного росту волосся, брів і вій. До речі, українською правильно говорити саме «рицинова» олія, а не «касторова». Походить назва від латинського найменування рослини, з якої виготовляється олія, що має назву рицини (Оleum Ricini). Попри це, варто відзначити, що у народі назва «касторка» є не менш популярною.

Ще 50 років тому цей засіб використовували як стимулятор для зростання густого, здорового і красивого волосся. Згодом косметологи розробили безліч нових складів для зміцнення волосся, тому дешевий і доступний засіб народної медицини стали забувати. Сьогодні рицинова олія для вій і брів знову стає популярною. Чому і як її використовувати – розповідаємо у матеріалі.

 

Часто засоби догляду за обличчям, зокрема за віями, коштують досить дорого і не всім по кишені. Але є бюджетний засіб – рицинова олія! Однак використовувати її потрібно з обережністю. У складі касторової олії є насичені жирні кислоти, які живлять вії вітамінами. Внаслідок цього вії збільшуються і стають густими. Ця олія може зменшити біль у зоні повік, яка виникає після неякісної косметики чи тривалої роботи за комп’ютером.

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ РИЦИНОВУ ОЛІЮ?

  • Спочатку необхідно очистити вії, тобто вмитися і стерти туш спеціальним засобом.
  • Після цього нагріти трошки олії до теплого стану.
  • За допомогою ватних паличок акуратно нанести олію на вії. Важливо: не можна, щоб воно потрапило в очі.
  • Цю процедуру рекомендують робити приблизно за 2 години до сну. Після закінчення цього часу промокнути вії серветкою або ватним диском.
  • Занадто велика кількість олії може спричинити припухлість очей вранці. Тому варто застосовувати засіб за 3-4 години до сну і тримати його на віях не більше як годину.

В’язка структура щільно огортає волоски і згладжує дрібні лусочки. Поверхня війок стає гладкою, а корисні речовини касторової олії глибоко проникають в кожен стрижень і цибулину. Всього за місяць постійних процедур можна домогтися пишних і густих вій. Засіб можна наносити пальцями, тільки спеціальними пристосуваннями. Великий вміст рицинової кислоти може викликати алергічну реакцію. Тому перед нанесенням на очі варто випробувати касторку на менш чутливій ділянці шкіри.

ЧИМ КОРИСНА РИЦИНОВА ОЛІЯ ДЛЯ ВІЙ?

Кетамін для росту вій робить позитивний вплив на волосяні і шкірні покриви:

  • зволожує вії й дерму;
  • живить цибулини вій і брів;
  • розгладжує волоски та надає їм блискучий ефект;
  • допомагає зупинити випадання вій і стимулює їх зростання;
  • покращує метаболізм і зміцнює кожен волосок;
  • розгладжує і робить пружною шкіру в області застосування масла;
  • наявність ретинолу забезпечує лікування пошкоджень зсередини.
  • олію для вій і брів можна застосовувати щодня протягом місяця. Ефект досягається шляхом регулярних процедур. Максимальна кількість застосувань касторової олії за тиждень – 3 рази. При більш частому застосуванні може виникнути звикання до засобу, що значно знизить ефект. Касторку рекомендується використовувати курсами, з перервами в кілька місяців.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Як помилки у макіяжі можуть стати родзинкою

 

ДОДАТКОВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

Олію можна розбавляти рідкими вітамінами А, В і Е або морквяним соком. Поєднання з мигдальним або персиковим маслом сприяє зміцненню брів і вій, а також прискоренню їх зростання. Ще касторове масло можна змішувати з оливковою або реп’яховою, але в цьому випадку потрібно їх трохи підігріти.

Для активної стимуляції росту вій і брів можна наносити касторове масло протягом дня. На очах не повинно бути косметики. Процедуру можна повторювати кожні 3-4 години. Однак касторове масло, яке продається в аптеках, може містити спирт. Щоб уникнути потрапляння небезпечної речовини в очі, варто уточнювати склад у фармацевта.

Матеріали за темою
[eltdf_layout5 skin=”” posts_per_page=”3″ column_number=”3″ space_between_items=”huge” sort=”popular” display_author=”” display_pagination=”” offset=”” post_in=”5681, 5500, 3122″][eltdf_layout5 skin=”” posts_per_page=”3″ column_number=”3″ space_between_items=”huge” sort=”popular” display_author=”” display_pagination=”” offset=”” post_in=”19767, 10019, 9384″]
Топ-3 публікації
[eltdf_layout5 skin=”” posts_per_page=”3″ column_number=”3″ space_between_items=”huge” sort=”popular” display_author=”” display_pagination=”” post_in=”15140, 23224, 23687″ offset=””]
Вибір редакції
[eltdf_layout5 skin=”” posts_per_page=”3″ column_number=”3″ space_between_items=”huge” sort=”popular” display_author=”” display_pagination=”” post_in=”12520, 15524, 20226″ offset=””]
ПОПУЛЯРНЕ
ПОПУЛЯРНІ МАТЕРІАЛИ
-сайт-new (2)
USUAL_16111
molodo main
sidletskiy main
1647357888_15-gamerwall-pro-p-maidan-art-krasivie-oboi-21
-сайт-new (2)
19
 дроп Rooted in Nature (1)
HyperFocal: 0