Правила багатошаровості: що, як і за чим одягати

Завдяки стритстайл-хронікам багатошарові луки перестали асоціюватися з образом міської божевільної. Але на практиці ми, як і раніше, заходимо в глухий кут: що з чим міксувати та в якій послідовності одягати? Осягаємо правила багатошаровості разом.

ТРІШКИ ІСТОРІЇ

Багатошаровість як стилістичний прийом вперше заявив про себе в 70-х роках XX століття. На його поширення багато в чому вплинула епоха хіпі: ці люди просто вдягали разом просторі сорочки, жилети, туніки та штани.

А незабаром схожі образи, правда, створені під чітким керівництвом стилістів, з’явилися на сторінках глянцевих журналів. Скромні водолазки або блузки, які одягали під приталені жилети або сарафани. Такі комплекти були нескладними та непомітними – їх можна було носити навіть на роботу.

У 80-ті багатошаровість поступилася місцем чітким формам, а ось в 90-ті, часів модного плюралізму і вседозволеності, ми можемо побачити безрозмірні футболки, які визирають з-під бомберів, лаконічні комбінації на водолазках тощо.

Чому багатошаровий стиль набув такої популярності?

По-перше, цей прийом допомагає цікаво і стильно обіграти базові речі. По-друге, навичка вдало міксувати речі забезпечує великою кількістю різноманітних луків, навіть якщо в гардеробі не так багато позицій. По-третє, складні комплекти допомагають замаскувати недоліки фігури, позаяк основний акцент – на стилізації, а не на силуеті. Але щоб користуватися цими перевагами, потрібно знати кілька базових правил, які допоможуть успішно складати багатошарові комплекти, які допоможуть не справляти таке враження, немов ви одягалися в повній темряві.

ФАКТУРА

Найкраще в багатошарових комплектах буде поєднання тканин, засноване на принципі контрасту. Наприклад: гладкий і рельєфний, матовий і прозорий, груба шкіра і ніжний кашемір, епатажний вініл і скромна бавовна, повсякденний денім і вечірній атлас. Для початку користуйтесь правилом «чим ближче до тіла шар, тим тонше матеріал», а надихатися найкраще показами Burberry або Louis Vuitton SS 17.

Читати також: Який наповнювач обрати для верхнього одягу

СИЛУЕТ

Oversize в багатошаровому виконанні має гарний вигляд лише на тих, чий розмір не виходить за рамки XS. Якщо це не ваша історія, то не варто хвилюватись. Уважно стежте за розміщенням акцентів. У вас тонка талія? Обов’язково підкресліть її ременем. Пишаєтеся стрункими ногами? Нехай найдовший шар ледве доходить до колін.

Важливо залишати відкриті ділянки тіла – так силует не буде переобтяженим. Ще один нюанс: кожен шар повинен відрізнятися від попереднього за довжиною. Якщо всі вони будуть закінчуватися на одному рівні, ви ризикуєте бути ширшими, аніж насправді.

ПРИНТ

Вміло підібраний малюнок може стати стрижнем, який не дасть комплекту розпастися. Тут важливо дотримуватися принципу «не переборщи». Поєднання двох або більше принтів – рівень не для новачків. Якщо наважитеся на цей сміливий експеримент, беріть приклад із показів Michael Kors.

Матеріали за темою:

З чим поєднувати вишиванку: 5 стильних способів від бренду вишитого одягу «Vovna»

Трикотажні костюми, трендові сумки та в’язані светри: як стильно провести осінь 

Як бути стильною у дощову погоду ?

Вузькі, кольорові чи круглі: які окуляри обрати у 2021

Baby, ohh: еволюція стилю Джастіна Бібера

Характерна риса. Стиль Мемфіс

ПОПУЛЯРНЕ
ПОПУЛЯРНІ МАТЕРІАЛИ
-сайт-new (2)
USUAL_16111
molodo main
sidletskiy main
1647357888_15-gamerwall-pro-p-maidan-art-krasivie-oboi-21
-сайт-new (2)
19
 дроп Rooted in Nature (1)
HyperFocal: 0