пальто

Як бути стильною у дощову погоду ?

Коли термометр показує не зовсім квітневу температуру, а прогнози погоди «тішать» непереривними дощами, нам хочеться одягнутись у сірий спортивний костюм та не вилазити тиждень з ліжка. Весняні дощі – невіддільна частина сезону. Але не потрібно хвилюватись через те, що дощі вносять певні корективи в наш стиль.

Ми зібрали для вас декілька ідей для стильного вигляду у дощову погоду і зберігати особистий комфорт.

Так, наприклад, мода на туфлі, чоботи і черевики на грубій підошві дає нам можливість ефектно переступати через всю «смугу перешкод», створену дощами. Якщо восени і взимку всі намагалися придбати такі черевики в темній колірній палітрі, то навесні саме час приміряти таке взуття у пастельних або нюдових відтінках.

У сезон весняних дощів нам точно знадобляться кольорові гумові чоботи, шкіряні штани (їх можна швидко привести у належний вигляд після прогулянки у зливу), дощовики і тренчі у стилі оверсайз, капелюхи, панами і бейсболки. Всі ці речі чудово доповнюють наш стиль та підтримують стан комфорту й затишку. Не варто забувати і про принципи багатошаровості – худі або светр, одягнений на лонгслів, захистить від міжсезонних вітрів.

піджак
плащ
дощ
кардиган
одяг у дощ
куртка
піджак
зонт
пальто
плащ
спідниця
капелюх
пальто
Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР