5 правил у догляді за шкірою рук восени та взимку

Через холод, вітер шкіра потребує захисту й посилення бар’єрних функцій. Після літа шкіра наших рук втомлена від сонячних променів, з’являється пігментація та зморшки, підвищена сухість. Розповідаємо, на що варто звертати увагу під час догляду за шкірою рук восени.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Зміна догляду: як піклуватися про шкіру восени?

ТУРБОТА

Восени наша шкіра потребує турботливого ставлення. Вітер, низький показник термометра спричиняють її сухість і подразнення, тож не варто нехтувати базовими правилами догляду. Найголовніше правило, яке варто пам’ятати, – це не забувати рукавички вдома. Покладіть їх біля виходу, щоб завжди помічати їх, або відразу в сумку. Так ви точно згадаєте, що їх треба прихопити, і вбережете шкіру від переохолодження.

Якщо забули рукавиці та встигли відчути морозне повітря, то ні в якому разі не грійте руки під гарячою водою. Такий перепад температури стане стресом для шкіри. Починайте миття рук прохолодною водою та поступово вмикайте теплішу. Після цього легко промокніть їх рушником, а не агресивно розтирайте.

ОЧИЩЕННЯ

Звичайне мило сушить шкіру рук та створює відчуття стягнення? Так, з такою проблемою стикається багато людей. Вирішення є! Спробуйте користуватися очищувальними засобами, які мають фізіологічний pH: 4.5–5.5. Вони добре борються з мікробами, усувають подразнення, зволожують і підтримують захисний бар’єр шкіри.

ЗВОЛОЖЕННЯ ТА ЖИВЛЕННЯ

Етап, без якого неможливий гарний та здоровий вигляд рук у холодну пору року. Обирайте зволожувальний крем, у складі якого будуть календула, ромашка, прополіс та обліпиха. Рекомендують наносити крем 3-5 разів на добу, обов’язково після миття рук, використання антисептика або перед виходом на вулицю. Якщо ви відчуваєте сухість шкіри та потребу у додатковому зволоженні, то можна наносити крем частіше.

Наносьте крем за 15-20 хвилин до виходу на вулицю. В іншому випадку він не встигне поглинутися, шкіра буде обвітрюватися та лущитися. Також не можна наносити крем на брудні руки, адже він може забити пори та спровокувати алергію.

Також не забувайте про кутикулу та нігті. Для їхнього пом’якшення втирайте будь-яку олійку (мигдальну, оливкову, кокосову чи інші). Але підходить і звичайний крем.

КРЕМИ

Цика-крем – це косметичний засіб із витяжкою центели азійської. Ця трав’яниста рослина має антиоксидантні, заживлювальні й заспокійливі властивості. Цей засіб допоможе прискорити відновлення шкіри та заспокоїти її. Коли помічаєте, що сухість залишається, виникають червоні плями, пухирці та свербіння, звертайтеся до дерматолога.

МИТТЯ ЗАМІСТЬ АНТИСЕПТИКІВ

За період пандемії у людей сформувалась звичка користуватись антисептиком у будь-якій незрозумілій ситуації. Але якщо у вас є можливість помити руки, то варто надати перевагу цьому способу дезінфекції рук. Спирт сушить шкіру, тому інтенсивне використання антисептика може призвести до появи подразнення, а згодом до екземи чи дерматиту.

Звертайте увагу на склад антисептика: для знищення мікробів у ньому має бути не менше 70% спирту. А для мінімального зволоження – гліцерин. А після дезінфекції не забудьте зволожити руки.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

5 засобів бренду ROSABELLA, які обов’язково мають бути у вашому осінньому догляді

Як правильно доглядати за кутикулою?

Особливий досвід для чутливої шкіри: косметика від іспанського дерматологічного бренду Sensilis

Ефективні компоненти, які врятують вашу шкіру восени

 

ПОПУЛЯРНЕ
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
ПОПУЛЯРНІ МАТЕРІАЛИ
hijaluronnasl11111111
cover-1
IMG_7737глв11111111111
 кулонів Moments (1)
DiaDia_DenimDrop_Campaign11
EmptyName 70
bzqOfaWH7lafLruLlgg6o8zi11111111111
Merezhyvni red5
_MG_1976
_MG_9191 (3)j