Без крові: естетична корекція в гінекології в Луцьку

В епоху стрімкого розвитку естетики та краси, жінки нарешті почали звертати увагу не лише на свій вигляд у дзеркалі, а й на внутрішні проблеми, зокрема сексуальне здоров’я та функціональність жіночих статевих органів. Сексуальна близькість є невід’ємною частиною життя, тому ця сфера тісно пов’язана з емоційним і фізичним благополуччям. Всесвітня організація охорони здоров’я пояснює сексуальне здоров’я як стан фізичного, емоційного, психічного і соціального благополуччя щодо сексуальності.

Минули часи, коли головним завданням жінки було народження та вигодовування потомства. Сьогодні більшість жінок стараються бути успішними у всьому: займатися улюбленою справою, кар’єрою, спортом, доглядати за зовнішністю, бути хорошою мамою та дружиною. Проте лише останнім часом жінки почали звертати уваги на якість сексуального життя та функціональність своїх жіночих органів. Досить часто можна почути від пацієнток та лікарів, що опущення стінок піхви та нетримання сечі – це «норма» для жінки, яка народжувала… А про якість життя цієї жінки ніхто не задумувався, на жаль.

Про інтимні проблеми у жінок та естетичну гінекологію дізнаємося від кваліфікованої лікарки Інни Бугайчук, фахівчині «Центру естетичної медицини Оксани Короткої».

Отже, які проблеми вирішує естетична гінекологія?

Найпоширенішими проблемами, з якими до нас звертаються жінки є:

1. Стресове нетримання сечі (часто починають з’являтися симптоми після пологів та в менопаузному періоді). Проявляється цей синдром мимовільним підтіканням сечі під час чхання, кашлю, занять спортом, статевого життя. Важливо виключити за даних симптомів патологію сечового міхура, зокрема поліпи та пухлиноподібні утвори.

2. Синдром вагінальної релаксації (в перекладі з медичної термінології означає збільшення об‘єму піхви внаслідок розтягнення м’язових та еластичних волокон, що може бути наслідком післяпологових змін, різкого схуднення, менопаузних порушень та наслідком травматизації). Як проявляється цей синдром? Здебільшого це потрапляння повітря в піхву, яке супроводжують неприємні звуки під час статевого акту, зниження сексуальних відчуттів в обох партнерів (відсутність повноти охоплення вагіною статевого члена), потрапляння води під час душу (ванни).

3. Опущення стінок піхви – проблема, яку жінка самостійно не завжди може помітити, а коли вже помічає, тоді цю проблему можна вирішити лише оперативним способом. Тому дуже важливо довірити своє здоров’я грамотному та кваліфікованому гінекологу, який вчасно діагностує проблему і запобігає прогресуванню опущення. Це призводить до опущення внутрішніх статевих органів: матки, сечового міхура та прямої кишки. Найпоширеніші причини: післяпологові зміни в організмі жінки, різкі зміни у вазі, надмірні фізичні навантаження та закрепи.

4. Атрофічні (постменопаузальні) зміни, які виникають з втратою рівня естрогенів (жіночих гормонів), відповідно потоншується слизова оболонка та зменшується її еластичність. Це проявляється сухістю піхви, свербежем, зниженням тургору тканин, в’ялістю шкіри. Можливі зменшення і навіть відсутність виділень, які зволожують слизову, що призводить до хронічних запальних процесів у піхві.

5. Гіперпігментація (потемніння в інтимній зоні) та післяпологові рубці (епізіо-, перінеотомія).

6. Папіломи та кондиломи гені талій – не лише естетична проблема, адже інколи це призводить до больових відчуттів, дискомфорту, тертя та утворення раневої поверхні, де може розвиватися інфекція.

Як вирішують ці проблеми у «Центрі естетичної медицини Оксани Короткої»?

Усі ці проблеми можна вирішити за допомогою лазера CO2re (Intima). Особисто для мене, як для лікаря-гінеколога, поява цієї процедури прирівнюється до запуску космічного корабля на орбіту. Раніше ці проблеми можна було вирішити лише хірургічними втручанням та постійною медикаментозною терапією.

Наразі лазер CO2re(Іntima) – це найсучасніший метод усунення вищезазначених проблем. А найважливіше – він безпечний,  позаяк його одобрили у FDA (Food and Drug Administration, управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів (США).

Aesthetic Medical Center

м. Луцьк, вул. Словацького 2.
+ 38 (066) 377 99 38 
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР