«Не варто соромитись!», — лікарка про естетичну гінекологію

Проблеми, пов’язані з будовою і функціонуванням жіночих статевих органів, часто є джерелом фізичних недуг і комплексів. Завдяки розвитку естетичної гінекології ця сфера перестає бути темою табу, що призводить до радикального покращення фізичного та психічного життя жінки.

Естетична гінекологія – це сучасне лікування, яке є альтернативою або доповненням до класичної хірургії та хірургічних процедур у сфері жіночих статевих органів.

Процедура доступна для жінок різного віку, для яких вигляд або дисфункція статевого органу є проблемою.

Причини для лазерної корекції:

  • вроджені анатомічні відмінності;
  • зміни, що відбуваються після вагітності та пологів;
  • розширення входу до піхви та її стінок.

Зміни, що виникають внаслідок старіння і втрати колагенових волокон також є причинами для проведення процедури. Ці зміни призводять до сухості та атрофії слизової піхви, рецидиву інфекцій, подразнення у піхві, нетримання сечі, погіршення якості статевого життя і проблеми досягнення оргазму.

Перевагою естетичних гінекологічних процедур є мінімальна інвазивність, швидке повернення до здоров’я та швидкі ефекти.

Залежно від бажаного результату та показів, фахівці «Центру естетичної медицини» підбирають індивідуально курс лазерної корекції. Проблему можна вирішити за 3-4 процедури. За потреби додатково використовують філери на основі гіалуронової кислоти для досягнення максимального ефекту.

Як проводиться лазерна корекція?

Залежно від проблеми, проводиться внутрішня (вагінальна), зовнішня (ділянка вульви, промежини та статевих губ) та комбінована корекція, яка займає 30-40 хвилин вашого часу, безболісно, без реабілітації з інтервалом 30-40 днів. Кількість процедур підбирається індивідуально. В середньому курс складає 3-4 процедури. Надалі можлива підтримувальна корекція раз на 6-12 місяців.

Чи є протипоказання до проведення процедур естетичної гінекології?

Так, протипоказання є. Насамперед це вагітність, ранній післяпологовий період (до 2-х місяців), менструація, порушення циклу в будь-якому прояві кров’янистих виділень. Якщо є якісь постійні мажучі виділення, ми спочатку розв’язуємо цю проблему, а далі займаємося естетичною гінекологією.

Також серед протипоказань – автоімунні захворювання, наприклад, системний червоний вовчак, склеродермія, гепатити B і С, злоякісні захворювання, онкозахворювання, інфекційні захворювання в стадії загострення. Якщо вам ставили діагноз «дисплазія шийки матки», процедуру можна проводити лише за умови зняття з обліку в онкодиспансері.

Звичайно, перед кожною процедурою лазерної корекції ми обов’язково беремо аналізи з шийки матки, ПАП-тест і мазок на флору на відсутність патологічної мікрофлори та запальних процесів.

Aesthetic Medical Center

м. Луцьк, вул. Словацького 2.
+ 38 (066) 377 99 38 

INSTAGRAM:  oksana_korotka

 

FACEBOOK:  Inna Bugaichuk

INSTAGRAM: doctoressainnessa

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР