KIKO MILANO презентує колекцію «У сяйві кохання» до Дня святого Валентина

До Дня Святого Валентина провідний італійський бренд косметики KIKO MILANO представив нову колекцію Stellar Love – «У сяйві кохання», змінюючи концепцію традиційної атмосфери свята кохання з рожево-червоної на сяючу синю. Нова лінійка натхненна романтикою зоряного неба, магією мінливих вогнів міста та неземним коханням.

Нагадаємо, що нещодавно у Луцьку відкрили магазин італійської косметики Kiko Milano.

До колекції увійшли продукти декоративної косметики, засоби для догляду за шкірою, аксесуари та парфумована вода із фруктово-квітковими нотами. Нова лінійка експериментує з палітрою космічних відтінків: від найглибших синіх та чорних до сріблястих та металевих. Розкішні насичені кольори з блискітками та зоряним пилом зроблять будь-який образ романтичним, сміливим та виразним, підкресливши наміри закохувати і бути коханими, а інноваційні, клінічно протестовані формули та текстури нададуть шкірі природного сяйва.

Оформлення продукції відображає романтичну космічну тематику: темно-синя упаковка із сріблястим сузір’ям галактик робить кожен продукт з лінійки незабутнім подарунком для себе чи близької людини.

Колекція вже доступна у фірмових магазинах Kiko Milano та на INTERTOP.UA

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Мультибрендовий магазин косметики та парфумерії Lullaby: від онлайн-сторінки до власного офлайн-стору

Магнієва косметика для зняття напруги в тілі від Fabulous Skincare

Особливий досвід для чутливої шкіри: косметика від іспанського дерматологічного бренду Sensilis