Червоний, золото, готика: тренди макіяжу осені 2023

Новий осінній сезон хочеться розпочинати зі змін. І чому б не почати з експериментів з макіяжем та створенням сміливих образів? Пропонуємо надихнутися мейками світових зірок, подіумних варіантів та стритстайл акцентів і обрати для себе ті, яка найбільше до душі. Зібрали для вас найактуальніші та найпрактичніші тренди макіяжу, які варто спробувати цієї осені.

 

ЧЕРВОНИЙ

Оскільки цей колір є мегапопулярним у цьому сезоні, можна спостерігати повернення червоного у макіяж багатьох модниць. Так, червоні губи – це вічна класика і саме це є одним із найпопулярніших трендів на цю осінь. Однак чому б не згадати про це ще раз? Червоний також можна використовувати на очі, у вигляді стрілок чи акцентних тіней, румʼян, туші для вій тощо. Обирайте найрізноманітніші відтінки відповідного до свого кольоротипу: бордо, темно-червоний, винний, ягідний, рожевий, теплий червоний. Впевнені, що червоний цієї осені може не лише створювати класний настрій, а й стильний та актуальний макіяж.

ВОЛОГІ ГУБИ

Тренд на натуральність та мінімалізм у макіяжі завжди має своїх прихильників. Ба більше, сьогодні у кожної дівчини знайдеться масло, бальзам для губ або прозорий блиск. Залишиться лише нанести легкий рум’янець і зробити акцент на очі, і актуальний макіяж готовий!

ГОТИЧНІ СТРІЛКИ

Образ Wednesday вплинув не на лише присутність чорних готичних образів на подіумі, але й на макіяж. Різкі темні мотиви, вікторіанська розкіш, похмура меланхолія. Такі образи просто підштовхують дістати з полиць свої чорні олівці та лайнери. Також одним з головних трендів осінньо-зимового макіяжу 2023-2024 стане димчастий смокі. Тому не нехтуйте цим трендом й спробуйте сміливий та готичний мейк.

ЗОЛОТО

Більше золота! І не лише в прикрасах, аксесуарах для волосся або ремінцях, адже бронзові відтінки на очах, губах і вилицях подарують вашому осінньому макіяжу тепле сяйво та трендовий вигляд. Також в цьому сезоні популярні золоті акценти на губах. Додавайте золоті тіні у внутрішній кутик ока і ви здивуєтесь, як по-новому заграє ваш осінній макіяж.

ЯГІДНИЙ РУМʼЯНЕЦЬ

Повертаємось до тренду на натуральність і природність. Румʼяна, ніби соковиті свіжі ягоди полуниці, малини та суниці нині є дуже актуальними. Цієї осені можна спробувати холодні ягідні відтінки. Візьміть рум’яна та легкими мазками нанесіть їх у формі літери С від скроні до щоки. Також рекомендуємо поєднати цей тренд зі зволожувальними засобами, що ніби підсвічують шкіру зсередини, позаяк тренд на сяйливу шкіру залишиться актуальним цієї осені. Використовуйте легкі базові засоби, щоб створити ефект природного, блискучого обличчя.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Більше сяйва: секрети макіяжу у стилі Golden hour

Siren Eyes – макіяж, який варто спробувати кожній

Тренди макіяжу, які варто спробувати у 2023 році