Тренди макіяжу, які варто спробувати у 2023 році

Всі ми звикли відстежувати нові тренди в одязі на Тижнях моди, однак те, на що також варто звернути увагу – це макіяжі, які пропонує фешн-спільнота. Спойлер: макіяж 2023 року буде більш сміливим, вільним та розкутим! На перший план виходять висвітлені брови, яскраві губи та скінімалізм. Макіяж – це ідеальний спосіб покращити настрій та подарувати собі красу і радість у складні часи. Розгляньмо більш детально ті тенденції, які точно варто повторити бодай раз у новому році.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Тренди новорічного макіяжу від крихітки G.Bar

МІНІМАЛІЗМ

Вже кілька років поспіль б’юті-сфера схиляється до скінімалізму – прагнення доглядати за собою за допомогою набору лише найнеобхідніших засобів. Якщо ще кілька років тому була актуальна азійська система догляду із застосуванням 10-12 продуктів, то зараз мета б’ютіголиків – залишити в щоденній рутині тільки те, що працює і відповідає потребам шкіри. Тому особливу увагу варто приділити тому, аби дозволити власній красі сяяти. Переходьте від агресивного нанесення рум’ян до більш м’якого, дещо «приглушеного» методу. Кремові рум’яна чи помада для губ – ідеальні продукти для такого мейку. Згодом нанесіть тонким шаром світлу тональну основу і за допомогою кисті створіть ефект «рум’ян зсередини».

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Скінімалізм: головний beauty-тренд 2021

ГЛАЗУРОВАНИЙ МЕЙК

Так-так, тренд «glazed donut» заполонив не лише нейл-сферу, зокрема завдяки Гейлі Бібер. Відтепер ефекту глазурі досягають на шкірі, створюючи глянцевий блиск на обличчі завдяки зволожувальному догляду та сяйливому макіяжу. Б’юті-експерти прогнозують, що ми вийдемо за межі хайлайтера і зосередимо увагу на скронях, для створення ефекту скляної глазурі.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Глазуровані нігті – тренд манікюру, який ви маєте спробувати

 

ВИСВІТЛЕНІ БРОВИ

Цей тренд є чи не найбільш спірним та викликає чимало дискусій. Однак факт залишається фактом: висвітлені брови з’являтимуться дедалі частіше у 2023 році. І, можливо, вам все ж варто його спробувати. Щоб досягнути ефекту висвітлених брів, достатньо нанести найсвітліший відтінок туші або використовувати нейтральний, майже білий консилер. Після цього закріплюйте макіяж світлою розсипчастою пудрою.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Як зробити ідеальні брови – розповідає крихітка G.Makeup

 

АКЦЕНТ НА ГУБИ

Губи у яскравих відтінках повернулися на модні подіуми і на вулиці фешн-столиць після довгого затишшя через масковий режим і пандемію. Оскільки в Україні маски вже давно відійшли на інший план, сміливо фарбуйте губи у червоний, фіолетовий та бордові відтінки, адже чому б і ні? А для того, аби макіяж тримався якомога довше, присипте уста напівпрозорою пудрою під час нанесення помади. Згодом зітріть залишки пудри та вкрийте губи блиском.

МЕТАЛІК

Так, ви бачитимете цей тренд скрізь і всюди у 2023 році. Від ексцентричного сріблястого одягу, до холодних тіней на повіках. Зверніть увагу, що для нанесення металевих тіней найкраще використовувати пальці. Нанесіть тіні від центру верхньої лінії вій назовні, зупинившись трохи осторонь складки. Завершіть образ підведенням по лінії очей і нанесіть туш для вій.

Фото: @catparnell

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Як стилізувати металік у повсякденний гардероб?

Ідеї манікюру в кольорі року від Pantone – Viva Magenta

Пілінг для шкіри голови: що це таке та чому він вам потрібний

«Зимове золото»: кому варто спробувати новий відтінок, який підкорив зірок

POST A COMMENT