акне луцьк

Топ-5 процедур, які вилікують акне

85 людям зі 100 на певному етапі свого життя трапляються проблеми з акне. І велика частина з них вірить у те, що акне не потрібно лікувати, а його можна «перерости». Але у будь-якому випадку акне потребує лікування. За допомогою яких процедур вилікувати акне у Луцьку – розповідаємо.

Хтось впевнений, що вугрі – це наслідок проблем зі шлунково-кишковим трактом. А також дехто вірить, що за правильного харчування все мине. Інші старанно висушують шкіру бовтанками, а дехто всю вину покладає на шкірний кліщ демодекс. Міфів навколо цієї патології є безліч, а тому пересічній людині важко розібратись, що правда, а що вигадка.

Що є першопричиною та як правильно лікувати акне, розповідає лікар-дерматолог  Христина Сидор, фахівчиня «Центру естетичної медицини Оксани Короткої».

акне

ПЕРШОПРИЧИНА

Гіперкератинізація – страшне слово, яке лежить в основі вугрової хвороби. В нормі просвіт фолікула вистелений корнеоцитами-мертвими клітинами шкіри, зв’язок між якими ослаблений, тому вони легко злущуються з поверхні шкіри. Але за акне процес кератинізації уповільнюється, що призводить до закупорювання просвіту фолікула, накопичення там шкірного сала і, як наслідок, утворення відкритих (чорні цятки) і закритих комедонів, де створюються ідеальні умови для розвитку мікроорганізмів. Це спричиняє запалення та утворення червоних папул і гнійних пустул.

Зазвичай причиною акне є підвищена чутливість сальних залоз до статевих гормонів. Проте детальніше причину допоможе з’ясувати дерматолог.

ЛІКУВАННЯ

Лікування акне – процес, що потребує витримки та активної участі пацієнта.

Крок 1.

Першим кроком в боротьбі з висипаннями є щоденний домашній догляд, орієнтований на максимальне очищення шкіри й нормалізацію процесу злущення. Тобто арсенал засобів повинен включати AHA, BHA кислоти, ретинол, адапален, третіноїн, бензоїл пероксид, ніацинамід, азелаїнову кислоту тощо. Це дуже активні компоненти, тому їх підбирає спеціаліст залежно від стадії захворювання. Інколи достатньо місцевого лікування, інколи є необхідність в призначенні системної терапії.

Крок 2.

Важливою також є корекція харчування, а саме обмеження вживання продуктів з високим глікемічним індексом.

Крок 3.

Лікування повинно бути комплексним. Тому косметологічні процедури будуть доповнювати ефект від дерматологічного лікування і допоможуть побороти наслідки, які залишила на шкірі вугрова хвороба.

акне
акне
акне

ЯКІ ПРОЦЕДУРИ ПРОПОНУЄ «ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ ОКСАНИ КОРОТКОЇ»?

Хімічні пілінги

Це кислоти, які бережно злущуватимуть мертві клітини шкіри, очищатимуть сальну залозу і зменшуватимуть вироблення шкірного сала. Варто використовувати пілінги на основі азелаїнової та саліцилової кислот; ретиноловий пілінг не лише впливатиме на висипання, а й буде ефективним в боротьбі з постакне плямами.

PRGF ENDORET

Нове слово в плазмотерапії. Ін’єкції власної плазми, збагаченої тромбоцитами – це процедура, що має потужний протизапальний і бактеріостатичний вплив. Вона нормалізує роботу сальної залози й сприятиме швидкому оновленню шкіри. А внаслідок наявних в ній факторів росту, сприятиме зменшенню рубців постакне.

Фототерапія NORDLYS

Вона стане ідеальним доповненням до лікування. Адже пригнічує розмноження propionibacterium acnes, внаслідок чого і відбувається її протизапальний вплив.

Карбоновий пілінг

Дія відбувається шляхом нанесення на шкіру карбонового гелю, що проникає в просвіт фолікула, притягуючи до себе корнеоцити й себум. Після чого лазерний промінь випаровує гель разом із забруднювальними частинками. Це призводить до лагідної ексфоліації звуження пор і максимального очищення шкіри без травматизації.

Acnelan

Процедура, яка передбачає використання засобів на основі спеціальних екстрактів, що допомагають вплинути на гіперкератинізацію, інгібують 5-альфа-редуктазу – фермент, до якого чутлива сальна залоза, а також пригнічують вироблення шкірного сала.

Найважливіше в лікуванні – не зволікати та зробити крок назустріч здоровій шкірі.

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР