Що таке варикоз та як вилікувати його раз і назавжди у луцькому медцентрі «Оксфорд Медикал»

Варикозне розширення вен – це ще одна проблема, яку вважають косметичною, намагаються лікувати кремами, а насправді вона є медичною, пов’язаною з іншими захворюванням, а лікувати її обов’язково з кваліфікованим лікарем.

 

Навіть молоді люди присутні у кількості тих, хто страждає від варикозного розширення вен. Варикозне розширення вен на ногах спостерігають у кожної третьої жінки та у кожного п’ятого чоловіка. Ніхто не хоче потрапити у цю сумну статистику, але від розвитку патології ніхто не застрахований. Лікарі-флебологи стверджують, що лише невелика кількість пацієнтів, які звернулися за допомогою, мають ранню стадію розвитку варикозу, більшість же приходить вже з запущеною формою.

Якщо ви відчуваєте біль у литках, набряклість, тяжкість чи свербіж у нижніх кінцівках, тремтіння, часті судоми, візуальне збільшення вен і їхнє помітне виділення з-під шкіри, не нехтуйте найменшими ознаками з цього переліку. Саме вони можуть призвести до варикозного розширення вен, невідкладної операції та інших малоприємних процедур. Для виявлення малопомітних і прихованих симптомів рекомендують регулярно здійснювати профілактичний огляд у відділенні флебології медичного центру «Оксфорд Медикал».

 

Склеротерапія – це один із найефективніших і безболісних способів позбавлення ретикулярних вен та судинних зірочок (телеангіектазій). Цей метод полягає у застосуванні склерозанта. Цей препарат вводять у просвіт ураженої судини, що призводить до «склеювання» її стінок із подальшим розсмоктуванням судини.

Також один із результативних методів – оперативне лікування лазером. Це малоінвазивна операція, суть якої полягає у лазерному термовпливі на внутрішню стінку ураженої вени, що призводить до її оклюзії. Цю процедуру обирають через те, що вона найменш травматична, адже не залишає рубців, має низький відсоток рецидивів, а також до її переваг належить рання мобілізація пацієнта (одразу після операції).

Щоб пройти курс лікування, отримати консультацію флеболога або обстежитися на патології венозної системи, потрібно записатися за телефоном у Луцьку: +38 (0332) 2 000 22, +38 (068) 220 00 22 або за адресою м. Луцьк, вул. Винниченка, 14.

 

Консультація лікаря-флеболога + УЗД нижніх кінцівок – 250 грн.

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР